العبادی: از داعش انتقام می‌گیریم

عراق

نخست‌وزیر عراق که امروز (دوشنبه) به منظور نظارت بر عملیات آزادسازی استان الانبار به این استان رفته، در سخنانی متعهد شد از داعش انتقام گرفته و تمامی مناطق تحت اشغال این گروه را پس بگیرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه خبری شفق‌نیوز، حیدر العبادی، نخست‌وزیر عراق صبح امروز جهت نظارت بر عملیات آزادسازی استان الانبار از تصرف داعش که ساعت پنج صبح امروز با مشارکت نیروهای مسلح، داوطلبان مردمی، نیروهای عملیات ویژه، پلیس فدرال و عشایر الانبار آغاز شده است، وارد این استان شد.

العبادی در سخنانی ضمن محکوم کردن انفجارهای بغداد که در آن ده‌ها تن کشته و زخمی شدند، متعهد شد در نبرد با داعش از آنان انتقام بگیرد و تمامی مناطق تحت کنترل این گروه را آزاد کند.

نخست‌وزیر عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد: قول می‌دهم در میادین نبرد از جنایتکاران انتقام بگیریم. نیروهای مسلح ما به همراه داوطلبان مردمی و عشایر استان به زودی خسارت‌های زیادی را به داعش وارد خواهند کرد.

وی افزود: ما هرگز در مقابل جنایات بزدلانه داعش در هدف قرار دادن شهروندان بی‌دفاع کوتاه نخواهیم آمد بلکه آنان را از تمامی خاک عراق بیرون خواهیم راند.

انتهای پیام

کد N887891