نظر کاربران خبرآنلاین درباره استعفای دست جمعی نمایندگان استان فارس

به گزارش خبرآنلاین در خبری که به نقل از نماینده فسا منتشر شده بود،استعفای دست جمعی نمایندگان استان فارس به دلیل انتصاب استاندار جدید فارس عنوان شده بود.

در زير خبري که در خبرآنلاين منتشر شد،( ايـــنـــجـــا ) کاربران خبرآنلاين نظرات متعددي گذاشتند. اکثر مخاطبان خبرآنلاين از اين استعفا استقبال کردند و انتخاب استانداران را از اختيارات دولت دانستند. برخي هم به نمايندگان استان و جهت گيري هاي سياسي آن ها پرداختند و آن ها را از جمله دلواپسان عنوان کردند.  به عنوان مثال يکي از مخاطبان خبرآنلاين در اين باره نوشت: «نمایندگان فعلی مجلس نمی توانند به اسم همه مردم فارس بیانیه بدهند. انتخاب استاندار وظیفه دولت هست. دخالت در کار دولت صحیح نیست. مشکلات فعلی استان فارس همه مربوط به تفکرات تند و جناحی نمایندگان است. این دخالت ها نمونه بارز کارشکنی در کار دولت آقای روحانی ست. هنوز نمی خواهند بپذیرند که در انتخابات 92 مردم به اصولگرایان نه بلند بالا گفتند.ضروری ترین نیاز جامعه امروز اصلاحات و تصحیح اشکالات گذشته هست نه بازگشت به گذشته....»

کاربر ديگري در اين باره نوشته است:«از خبر استعفاي اين عزيزان بسيار خوشحال شدم. به عنوان يك استان فارسي از اين نمايندگان دلسوز تقاضا دارم به جديت استعفاي خودشان را پيگيري كنند و ان شاءالله ديگر هيچ وقت كانديد هم نشوند و روي مباركشان را نبينيم.»

2929

 

 

کد N886815