نتانیاهو: تلاش خود را برای آزادی دو شهروند اسرائیلی بازداشت شده در غزه می‌کنیم

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که برای تسهیل آزادی دو اسرائیلی که هم‌اکنون در نوار غزه بازداشت شده‌اند، نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که برای تسهیل آزادی دو اسرائیلی که هم‌اکنون در نوار غزه بازداشت شده‌اند، نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نوشته روزنامه اورشلیم پست، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد: ما هرچه در توان‌مان باشد برای آزادی دو شهروند بازداشتی خود در غزه انجام می‌دهیم.

وزارت جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرده است که "آبراهام منگستو"، یکی از "شهروندان" اسرائیلی دو هفته پس از پایان جنگ غزه به صورت غیرقانونی از مرزها به غزه رفته بود.

پیش از این شبکه 2 تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرده بود "آبراهام منگستو"، نظامی اتیوپیایی تبار ارتش صهیونیستی ماه سپتامبر گذشته در آبهای دریای مدیترانه در سواحل عسقلان گرفتار شده و سر از سواحل غزه درآورده است که بلافاصله توسط مبارزان گردان‌های شهید عزالدین قسام، شاخه نظامی جنبش حماس اسیر شده است.

این شبکه تلویزیونی مدعی شد که رژیم صهیونیستی در حال مذاکره با حماس برای آزادی این نظامی اتیوپیایی تبار و تحویل گرفتن اجساد دو نظامی کشته شده در جنگ غزه، یعنی "شائول آرون" و "گولدن هدار" است.

جنبش حماس هنوز واکنشی به گزارشات و اظهارات اسرائیلی‌ها نشان نداده است، با این حال این جنبش بارها از اسارت چندین نظامی صهیونستی در جریان جنگ غزه خبر داده و اعلام کرده است تا زمانی که مذاکرات تخصصی برای مبادله اسرای جدید آغاز نشود، حاضر به ارائه اطلاعات خاصی درباره نظامیان اسیر صهیونیستی نیست.

انتهای پیام

کد N884776