در پیامی به مناسبت روز قدس

ولایتی: روز قدس نمایش مجدد اقتدار امت اسلامی در برابر جنایت‌کاران است

علي‌اكبر ولايتي,روز قدس

علی‌اکبر ولایتی، رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام و دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی در پیامی به مناسبت روز قدس ، از عموم مسلمانان و امت شریف و عزیز ایران برای حضور در مراسم پرشکوه قدس دعوت به عمل آورد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، متن پیام به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

ماه مبارک رمضان که فرصت مغتنم بندگی ، عبادت ، مقاومت و ایستادگی است در آخرین جمعه ماه مبارک به ابتکار رهبر کبیر انقلاب اسلامی مزین به نام قدس که مظهر ظلم ستیزی و وحدت امت اسلامی است گردید که روز سرنگونی رژیم کودک کش و جنایت کار صهیونیستی باشد انشاءالله.

قبله اول مسلمین و مردم مظلوم فلسطین سال ها در اسارت و رنج به سر می برند و ذره ای از مقاومت و ایستادگی در برابر جنایات رژیم اشغالگر قدس عقب نشینی نکرده اند هر چند که این رژیم با همراهی برخی از کشورهای مرتجع منطقه و پشتیبانی از گروه های تکفیری و افراطی و از جمله داعش تلاش کردند تا با درگیری هر چه بیشتر مسلمانان با یکدیگر ، امنیتی را برای خود به وجود آورند غافل از آن که به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) این ظلم و جنایت باقی نخواهد ماند و مقاومت پیروز خواهد شد.

امروز متاسفانه با توطئه دشمنان اسلام و مسلمانان و تاسیس گروه‌های تروریستی و تکفیری و به راه انداختن جنایت علیه مردم مظلوم و بی دفاع منطقه از جمله سوریه ، عراق ، یمن و... تلاش کردند تا بیش از نیم قرن مظلومیت غزه و فلسطین را کمرنگ جلوه دهند غافل از این که آنان ایستاده اند و با مقاومت و حمایت کشورهای محور مقاومت بر دشمنان اسلام و به ویژه رژیم صهیونیستی پیروز خواهند شد و خواب آنان را آشفته خواهند نمود انشاء الله.

بی تردید دشمنان اسلام و جمهوری اسلامی ایران در تمام این دوران و به ویژه در سال های اخیر تلاش کردند تا به بهانه‌های واهی و به زعم خویش فشار بر کشورمان از جمله در مذاکرات هسته ای ، ملت بزرگ ایران را به عقب نشینی از ارمان ها و اهداف عالی خود به ویژه در حمایت از محور مقاومت و مردم مظلوم فلسطین ، سوریه ، یمن عراق و لبنان وادار نمایند اما روز قدس نشان خواهد داد که ملت ایران با هدایت و رهبری خردمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بار دیگر با اقتدار در برابر این آروزی دشمنان قد علم می نماید و از ملت مظلوم فلسطین حمایت خواهد نمود .

راهپیمایی روز قدس امسال پیام ملت شریف ایران در نمایش روحیه ‌استقلال‌خواهی ، استکبارستیزی، مقاومت ، ایستادگی و وحدت امت اسلامی است که ضمن دعوت از همه امت شریف و بزرگوار ایران برای حضور در این صحنه مهم و تاثیرگذار ، شاهد آزادی قدس شریف و تمامی سرزمین فلسطین از چنگال رژیم اشغالگر صهیونیستی و از میان رفتن بساط ظلم و ستم همه دولت ها و گروه های اشغالگر در کشورهای اسلامی باشیم انشاءالله .

انتهای پیام

کد N882900