سردار دهقان: روز قدس، تبلور عزم جهانی برای دفع شر صهیونیسم است

رژيم صهيونيستي,وزير دفاع,روز قدس

سردار سرتیپ حسین دهقان با اشاره به اینکه امروز صهیونیسم نماد تروریسم،کودک‌کشی،اشغالگری،تجاوز و نسل‌کشی است، اظهار داشت:روز قدس،تبلور عزم جهانی برای دفع شر صهیونیسم به عنوان نماد تروریسم است.

سردار سرتیپ حسین دهقان با اشاره به اینکه امروز صهیونیسم نماد تروریسم،کودک‌کشی،اشغالگری،تجاوز و نسل‌کشی است، اظهار داشت:روز قدس،تبلور عزم جهانی برای دفع شر صهیونیسم به عنوان نماد تروریسم است.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح طی سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس با بیان اینکه حضرت امام خمینی (ره) با ژرف اندیشی و نگاه عالمانه و عمیقی که به حوادث جهان داشت، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به نام روز جهانی قدس نامید، گفت: روز جهانی قدس تمام نقشه‌های رژیم صهیونیستی برای به حاشیه راندن و به فراموشی سپردن مسئله فلسطین و اشغال قدس شریف را نقش بر آب می کند.

وزیر دفاع گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس در روز جمعه 19 تیرماه سال جاری از اهمیتی بیش از سال های گذشته برخوردار است چرا که رژیم صهیونیستی با پشتیبانی کامل از جریان تروریستی داعش و هدایت آنان به طور غیر مستقیم در صدد تحقق اشغال نیل تا فرات است و بی تردید حضور با شکوه و میلیونی مردم می تواند این توطئه خطرناک را نیز خنثی و مکر آنان را به خودشان برگرداند.

سردار دهقان با تأکید بر اینکه تنها راه نجات قدس شریف اتحاد، انسجام و وحدت عملی مسلمانان است، گفت:رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکا تلاش دارد با ایجاد اختلاف و تفرقه و به دنبال آن جنگ و خونریزی میان مسلمانان مانع از ایجاد چنین اتحاد و انسجامی شود و راهپیمایی روز قدس می تواند ضمن خنثی کردن این توطئه شوم زمینه اتحاد و همدلی میان مسلمان را فراهم کند.

وزیر دفاع در ادامه افزود: امروز رژیم سفاک صهیونیستی با داشتن صدها کلاهک اتمی و سلاح های کشتار جمعی و دیگر سلاح‌ها و امکانات پیشرفته اهدایی غرب،کانون شرارت، جاسوسی و جنگ افروزی در جهان است و نه تنها کشورهای اسلامی از خطر این رژیم در جهان مصون نیستند بلکه کشورهای غربی و حتی آمریکا نیز از خطر آنان در امان نبوده و نخواهند بود و اگر روزی این رژیم بتواند آمال و آرزوی شوم خود را برای تسلط بر منطقه تحقق بخشد،روز نگون‌بختی جهان به ویژه کشورهای اروپایی و آمریکایی فرا رسیده است.

سردار دهقان با اشاره به سکوت مرگبار سازمان های بین‌المللی و به اصطلاح مدافع حقوق بشر در برابر جنایات هولناک رژیم صهیونیستی که موجب تداوم شرارت‌ها و جنایت‌های این رژیم شده است، تصریح کرد: حداقل اقدام علیه سردمداران این رژیم شرور محاکمه و مجازات آنان به عنوان جنایت کار جنگی است.

وزیر دفاع کشورمان گفت:خون مردان و زنان و کودکان بی‌گناه فلسطینی،در کنار عزم و انسجام مسلمانان جهان و مقاومت مردم فلسطین، اضمحلال و فروپاشی کامل رژیم صهیونیستی را به دنبال دارد و این وعده تخلف‌ناپذیر الهی است که تحقق خواهد یافت.

سردار دهقان تأکیدکرد: ملت بزرگ و ظلم‌ستیز ایران همراه با ملل آزاده جهان در پیروی از مقتدایشان مولای متقیان امیر مومنان که فرمود کونوا للظالم خصما و للمظلوم عونا و در لبیک به ندای همیشه جاوید حضرت امام خمینی (ره) با خروشی میلیونی در روز جهانی قدس، یکبار دیگر عزم راسخ خود در همبستگی با ملت فلسطین تا رهایی قدس شریف را به نمایش گذاشته و با همه وجود اعلام خواهند کرد که هرگز اجازه نخواهند داد رژیم صهیونیستی و حامیانش با حربه تروریسم داعشی و جنگ نیابتی به اهداف پلید و شومشان برای تسلط بر منطقه و جهان اسلام دست پیدا کنند.

انتهای پیام

کد N880849