قاضی مدیرخراسانی:

برای صدور رای پرونده تعاونی مسکن ادراه برق، منتظر نظر کارشناسی هستیم

دادگاه

رئیس شعبه 6 دادگاه کیفری یک گفت: برای صدور رای نهایی در پرونده تعاونی مسکن اداره برق، منتظر نظر کارشناسی هستیم.

سیامک مدیرخراسانی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این مطلب، اظهار کرد: بخش سوم پرونده تعاونی مسکن اداره برق دارای 900 شاکی بود که با برگزاری چهار جلسه در اردیبهشت ماه سال جاری رسیدگی به آن پایان یافت.

وی ادامه داد: همانطور که پیش تر اعلام کرده بودم زمان دقیقی برای اعلام‌نظر نهایی درباره رای این پرونده مطرح نیست و در حال حاضر باید کار کارشناسی بر روی پرونده صورت گیرد و کارشناسان نظرات خود را اعلام کنند.

قاضی مدیرخراسانی گفت: برای صدور حکم نهایی منتظر نظر کارشناسی هستیم.

بر اساس این گزارش، بخش اول پرونده تعاونی مسکن اداره برق حدود 5000 شاکی و بخش دوم این پرونده بیش از 4000 شاکی داشت.

اوایل مهرماه سال 92 رسیدگی به پرونده متهمان شرکت تعاونی مسکن اداره برق تهران در دادگاه کیفری به ریاست قاضی سیامک مدیرخراسانی آغاز و حدود 25 جلسه رسیدگی برگزار شد. همچنین جلسات رسیدگی به بخش دوم پرونده تعاونی مسکن اداره برق با برگزاری 8 جلسه به پایان رسید. بنا به گفته قاضی پرونده اغلب شکات خواهان مجازات متهمان و تحویل زمین‌های خود بودند. بخش سوم پرونده تعاونی مسکن برق دارای 900 شاکی بود که با برگزاری چهار جلسه رسیدگی پایان یافت.

پرونده شرکت تعاونی مسکن اداره برق درباره کلاهبرداری به بهانه واگذاری زمین در هشتگرد است. رسیدگی قضایی به پرونده شرکت تعاونی مسکن اداره برق تهران از سال 82 در دادسراهای مختلف آغاز شد و در این زمینه پرونده‌هایی در دادسراهای نواحی 6 و 12 مطرح شده بود که با توجه به کثرت و حجم شکات و مالباختگان کلیه پرونده‌ها تجمیع و پرونده به دادسرای ناحیه 6 ارجاع که پس از صدور قرار مجرمیت پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران (دادگاه کیفری یک) ارسال شد.

انتهای پیام

کد N880410