/روز قدس؛ روز مقابله با مستکبرین/

امیرآبادی: راهپیمایی روز قدس مشت محکمی بر دهان حامیان رژیم صهیونیستی است

مذاكرات ايران و گروه 1 5,فلسطين,روز قدس

یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی حضور مردم در راهپیمایی روز قدس امسال را از راههای حمایت از تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشور عنوان کرد.

یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی حضور مردم در راهپیمایی روز قدس امسال را از راههای حمایت از تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشور عنوان کرد.

احمد امیرآبادی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، اظهار کرد: هر چه درروند مذاکرات هسته‌ای، ملت در صحنه باشند این قوت قلبی برای تیم مذاکره کننده است، طبعا وقتی مردم از تیم مذاکره کننده حمایت می‌کنند آن‌ها بهتر می توانند از عزت و اقتدار ملت ایران و جمهوری اسلامی دفاع کنند.

وی افزود: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس مشت محکمی بر دهان کسانی است که به دنبال این هستند که جنایت های رژیم صهیونیستی را بپوشانند. در عین حال تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشور هم نیاز به حمایت دارد و یکی از راه‌های حمایت مردم از آن‌ها حضور در راهپیمایی روز قدس و اعلام حمایت از تیم مذاکره کننده وعزت و اقتدار ایران اسلامی است.

وی با بیان این‌که «موضوع فلسطین جزوآرمان‌های انقلاب اسلامی بوده است» یادآور شد:‌ بعد از پیروزی انقلاب مردم ایران با رهبری امام(ره) و پس از ایشان مقام معظم رهبری از مسلمانان و مستضعفین دنیا حمایت کرده‌اند. ما رژیم اشغالگر قدس را رژیمی نامشروع می ‌انیم و آن را به رسمیت نمی‌شناسیم و در راه مبارزه با این رژیم هیچ‌گاه کوتاه نمی‌آییم.

این نماینده مجلس با اشاره به این‌که «بسیاری از حوادث منطقه از جمله تروریسم دولتی و بوجود آمدن داعش ساخته و پرداخته رژیم صهیونیستی است»، خاطرنشان کرد: این رژیم ، رژیم ستمگر ظالمی است و در بسیاری از ترورهایی که در داخل کشورما از ابتدای انقلاب صورت گرفته و همچنین این اواخر ترور دانشمندان هسته‌ای ما با برنامه‌ریزی رژیم صهیونیستی بوده است و به همین دلیل ملت ایران در راه مبارزه با رژیم صهیونیستی هیچ گاه کوتاه نیامده و نخواهند آمد.

انتهای پیام

کد N879490