پیام عبدالملک الحوثی به انصارالله:

افتخار شما این است که از ملتی مسلمان، مظلوم و عزیز دفاع می کنید

سیاسی

رهبر جنبش انصارالله یمن در پیامی اعلام کرد مبارزان این جنبش از ملتی مسلمان، عزیز و مظلوم دفاع می کنند که پیامبر گرامی اسلام نیز به ایمان و اخلاق آنها شهادت داده است.

به گزراش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری العهد، عبد الملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن در پیامی به مبارزان این جنبش، نیروهای ارتش و کمیته مردمی که با تجاوزات عربستان مقابله می کنند، گفت: با همکاری در مواجهه با تجاوز عربستان، دوری از منازعه و صبر در برابر سختی ها پیروزی برای شما حتمی خواهد بود.

وی افزود: نبرد شما، نبرد استقلال، آزادی، کرامت و شرف است و با پیروزی شما در این نبرد آینده واقعی کشور رقم خواهد خورد. رهبر انصارالله یمن در ادامه تاکید کرد: اگر حضور شما در میدان های نبرد نبود، نیروهای شرارت و جنایت در عربستان، صهیونیست ها و آمریکایی ها کشور را به طور کامل تحت اشغال خود درآورده بودند.

در ادامه این پیام آمده است: افتخار وفاداری به ملت عزیر و مظلوم را به شما تبریک می گویم، حقیقتا شما در مرحله آزمایش که در آن صادق از کاذب و دست نشانده از اصیل جدا می شود، ثابت کردید که اهل وفاداری هستید.

رهبر جنبش انصارالله با اشاره به حملات ائتلاف تحت رهبری عربستان به یمن یاد آور شد: یمن گورستان متجاوزان بوده و خواهد بود و در برابر مستکبران و طاغیان زمان سرفرود نخواهد آورد.

وی تأکید کرد: جبهه متجاوزان و در رأس آنها آمریکا که صفحه انسانیت را با جنایت های خود سیاه کرده و رژیم صهیونیستی که در این تجاوز شرکت داشته به بهانه دفاع از اخلاق و انسانیت از هدف قرار دادن زنان و کودکان هیچ ابایی ندارند.