برپایی جشن میلاد امام حسن(ع) امامزاده در 1637 امامزاده/پذیرایی از روزه‌داران

امام حسن ع ,سازمان اوقاف,ماه رمضان

معاون سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: مراسم جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع)، امشب در 1637 بقعه متبرکه و امامزاده کشور برگزار می‌شود.

معاون سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: مراسم جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع)، امشب در 1637 بقعه متبرکه و امامزاده کشور برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد شرفخانی با تبریک فرارسیدن سالروز میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) اظهار کرد: سازمان اوقاف همه ساله در ایام ماه مبارک رمضان با هدف ارتقاء سطح معرفتی و معارفی و همچنین ایجاد فضای معنوی و انس با قرآن در امامزادگان، طرح ملی «ضیافت الهی» را برگزار می‌کند که امسال این طرح، در 2100 امامزاده و بقعه متبرکه کشور در حال برگزاری است.

وی با با بیان این‌که «امشب مصادف با شب 15 ماه مبارک رمضان و میلاد امام حسن مجتبی (ع)، جشن میلاد آن حضرت در 1637 بقعه متبرکه برگزار می‌شود» گفت: در این مراسم برنامه‌هایی از قبیل سخنرانی، مولودی خوانی، اقامه نماز مغرب و عشاء و برپایی محفل انس با قرآن کریم پیش بینی شده است.

شرفخانی اضافه کرد: در امامزادگان و بقاع متبرکه مجری این جشن، مراسم اطعام روزه داران با سفره‌های افطاری ساده برپا می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه ادامه داد: امسال همچون سال‌های گذشته، خیمه‌های معرفت شامل موضوعات مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، تربیت کودکان و همچنین غرفه کودک و نوجوانان و تبلیغ چندرسانه‌ای در امامزادگان شاخص برپا شده است.

انتهای پیام

کد N876073