۰

بیانیه جبهه اصلاح‌طلبان ایران در حمایت از تیم مذاکره‌کننده ایرانی

  • ۲۲بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

جبهه اصلاح‌طلبان ایران در حمایت از تیم مذاکره‌کننده ایرانی بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، متن این بیانیه بدین شرح است:

« 20 ماه است که ابر و باد و مه و خورشید و فلک پر قدرت و پر صلابت دست اندرکار دفع شری بزرگ در این مملکت شده‌اند. شری بنام تحریم که نظام بی منطق شورای امنیت و نظام پر قساوت و قدرت در سطح جهانی بر این سرزمین، بر این ملت و بر ما ایرانیان تحمیل کرده است و مجانینی نیز در داخل به انحاء مختلف در ایجاد این شر ایفای نقش کرده‌اند. اما از آنجا که دفع شر امری عقلایی و اخلاقی است رهبر بزرگوار جمهوری اسلامی نیز خود در این مدافعه نقشی بزرگ و اساسی بازی کرده اند و تا کنون با فراست و ذکاوت مثال‌زدنی کوشیده‌اند شرایط این دفع شر را فراهم کنند.

روی کار آمدن دولت یازدهم بی تردید محصول همان فراست و ذکاوت رهبری است و از آن جا که ایشان خود آثار زهر و سم تحریم ها را در کالبد جامعه و اقتصاد و حتی خلق و خوی ملی حس کرده اند با تمام توان از دولت دکتر روحانی برای دفع این شر بزرگ و فتنه عظیم حمایت کرده و مذاکره و هیات مذاکره کننده را مورد تایید قرار داده اند.

در این میان هیات مذاکره کننده ایرانی به رهبری محمد جواد ظریف، این دیپلمات قهار، کارکشته و صد البته اخلاق‌مدار با تحمل مشقتها و ناملایمات فراوان توانسته است خستگی ناپذیر و پر استقامت مسیر دفع این فتنه دردناک و این شر پر شرارت را هموار کند و علیرغم جهل مرکب عوامل داخلی فتنه و فساد و اختلال کوشیده است با صبوری و نجابت و ملایمت فراوان خواسته های ملت، رهبر و دولت را تا حد امکان به مرحله توفیق نهایی برساند.

از این رو در این برهه بسیار حساس که عربستان بد سلاطین و اسرائیل یاغی از انجام توافق نهایی میان ایران و پنج قدرت جهانی بیمناک هستند و نیز برخی از افراطیون کینه جو و عصبی‌مزاج در داخل آمریکا و ایران که تنور امیال و هوسهای خود را در صورت پیروزی مذاکرات سرد و خاموش می یابند بر همه گروه‌ها، جریانات، احزاب و تشکلهای ملی و مردمی است که به هر نحو ممکن حمایت خود را از تیم مذاکره کننده اعلام و توطئه مکاران و فتنه‌گران را نقش بر آب سازند.

ملت شریف ایران نیز به سهم خود قدردان همه این زحمات و تلاشهای خستگی‌ناپذیر هستند و از هیات نمایندگی جمهوری اسلامی ایران حمایت جانانه می کنند و امیدوارند یکبار برای همیشه به کمک این سلحشوران نبرد دیپلماتیک، چشم همه فتنه‌گران را که سالها آرام و قرار را از ملت ایران سلب کرده است به گونه‌ای کور کنند که دگر نتوانند راحت و رفاه و آرامش را از این ملت دریغ دارند.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

دفتر سیاسی

جمشید ایرانی»

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.