قائم مقام وزیر کشور پیشنهاد داد

احزاب در استان‌ها میثاق‌نامه همدلی امضا کنند

احزاب,دولت و ملت، همدلی و همزبانی

قائم مقام و معاون سیاسی وزیر کشور از احزاب و فعالان سیاسی استان سمنان خواست میثاق‌نامه امضا کنند.

قائم مقام و معاون سیاسی وزیر کشور از احزاب و فعالان سیاسی استان سمنان خواست میثاق‌نامه امضا کنند.

به گزارش خبرنگار ساسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه سمنان، محمدحسین مقیمی در جمع نمایندگان احزاب و فعالان سیسی در سمنان با بیان اینکه فعالان سیاسی و احزاب استان کرمان طرح خوبی در خصوص همدلی و همزبانی پیشنهاد و عملی کردند، اظهار کرد: احزاب کرمانی با هم میثاق‌نامه‌ای امضاء کردند و خوب است که این اتفاق در استان های دیگر و از جمله در سمنان نیز بیفتد. البته می توان متناسب با ظرفیت‌های منطقه‌ای و فرهنگی تغییراتی در آن ایجاد کرد.

وی،با بیان اینکه این میثاق‌نامه می‌تواند مقدمه خوبی برای تحقق همدلی در بین گروه‌های سیاسی باشد یعنی احزاب در حالی که با هم رقابت جدی دارند اما در برخی مسائل همدل و همزبان از منافع ملی حمایت می‌کنند.

قائم مقام وزیر کشور به برگزاری جلسات با فعالان سیاسی استان‌ها اشاره کرد و گفت: در این نشست‌ها پای صحبت‌های فعالان سیاسی از جناح‌ها و احزاب مختلف می‌نشینیم تا مشکلات فعالان استان ها را از زبان خود آنها بشنویم.

وی با بیان اینکه امسال دو انتخابات بسیار مهم پیش رو داریم، افزود: جریان‌ها و احزاب سیاسی فارغ از اینکه منتقد یا همراه دولت هستند می توانند دولت را در برگزاری بهتر انتخابات و ایجاد شور و نشاط سیاسی در کشور یاری کنند.

مقیمی ادامه داد: همه باید بکوشیم تا حداکثر کسانی که حائز رای دادن هستند، پای صندوق‌های رای بیایند. ضمن اینکه هر کسی رای آورد بواسطه اینکه منتخب ملت است باید مورد احترام همه ما باشد.

در ادامه این جلسه تعدادی از نمایندگان احزاب در استان سمنان به بیان نظرات، مشکلات و پیشنهادات خود پرداختند.

انتهای پیام

کد N875744