• ۲۵بازدید

جعفرزاده: نباید با دلواپسی به دولت تحریم داخلی تحمیل کنیم

مجلس نهم

عضو فراکسیون رهرروان ولایت مجلس معتقد است: در شرایط حساسی فعلی کشور و با توجه به تحریم های خارجی علیه کشورمان، نمایندگان مجلس و فعالان سیاسی نباید با مخالفت های بی مورد و دلواپسی، تحریم داخلی به دولت تحمیل کنند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفتگوبا خبرآنلاین در خصوص استیضاح های سریالی که از سوی برخی نمایندگان مطرح می شود، خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب در دیدار اخیر خود با مسئولان نظام نقدی بر نقدها داشتند و تاکید کردند که مبادا نقادی‌ها تعطیل شود چراکه نقد خوب است اما باید منصفانه باشد.

وی تصریح کرد: امیدواریم که روال کار نمایندگان تا پایان سال جاری که مجلس نهم نیز به اتمام می رسد، در سالی که از سوی رهبری نیز مزین به نام همدلی و همزبانی است، این باشد که بتوانیم شعار سال را محقق کرده و به دولت در انجام وظایفش کمک کنیم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: البته کمک به دولت نباید این گونه باشد که دولت سایه نظارتی مجلس را بر سر خود احساس نکند و هم اینکه اذیت شود چراکه ما با توجه به تحریم های خارجی،نباید تحریم داخلی به دولت تحمیل نکنیم  بلکه باید با کمک به دولت برای پیشرفت کشور گام برداریم.

29220

وبگردی