کابینه در سایه و برنامه احمدی نژاد برای انتخابات از زبان یکی از یارانش

نامه نیوز نوشت:

شیخان معتقد است برای دیدن آقای احمدی نژاد به ولنجک می‌رویم و جلسه‎ای در کار نیست! اما هدف این دید و بازدیدها علاقه ، محبت و تقویت دوستی ها است.
محمد شیخان از نیروهای نزدیک به احمدی نژاد که گفته می‌شود در کابینه در سایه رئیس دولت نهم و دهم عهده دار حوزه مشاور رسانه ای در واکنش به این خبر و کابینه در سایه به خبرنگار نامه نیوز گفت: بنده این موضوع را کاملا تکذیب میکنم، اینکه عده‌ای در تلاش هستند این روابط را در قالب حاشیه‌سازی به تصویر بکشند مطمئنا مسیر مناسبی نیست. این مسیر ایجاد شده توسط یک جریان مردمی برقرار شده است،

وی ادامه داد: البته به این افراد توصیه می‌کنم که در واقع وارد مباحث این چنینی نشوند! و مهمتر از آن توصیه می‌کنم که دولت فعلی برای بهتر عمل کردن از تجربیات دولتمردان گذشته حتما استفاده کنند؛ این توصیه پرده‌برداری از ضعف و ناکارآمدی دولت فعلی در عرصه‌های مختلف نیست، بلکه منظور هدایت سکانداران اجرایی کشور برای بهره گیری از ثروت دانش و تجربه ملت ایران است. چراکه نکته اول بر همگان مبرهن است و حتی عده ای در درون دولت فعلی نیز به آز اذعان دارند.

شیخان همچنین یادآور شد: خبرسازی‌های از این دست در افکار عمومی جایی ندارد و این لیست ارائه شده را شایعه می‌دانم. نه همچین لیستی وجود دارد و نه آقای احمدی‌نژاد چنین حکم‌هایی را داده است.

وی ادامه داد: نمی‌دانم این شایعه‌ها چرا پیرامون دکتر احمدی نژاد است و باید این سوال را از خود افرادی که این لیست‌ها را منتشر می‌کنند بپرسید.

محمد شیخان با اشاره به جلسات هفتگی احمدی نژاد، گفت: ما برای دیدن آقای احمدی نژاد می‌رویم و جلسه‎ای در کار نیست! اما هدف این دید و بازدیدها علاقه ، محبت و تقویت دوستی ها است.

محمد شیخان همچنین با بیان اینکه اقا احمدی نژاد هیچ برنامه ای برای مجلس دهم ندارد خاطرنشان کرد: آقای احمدی نژاد برنامه‌ای برای مجلس دهم ندارد و افراد زیادی از جمله آقای ثمره هاشمی نیز در گذشته اعلام کرده‌اند که احمدی نژاد هیچ برنامه ای برای مجلس ندارند که این موضوع بسیار شفاف و واضح است.

2929

کد N874175