اعلام اسامی زخمی شدگان ایرانی انفجار تررویستی مسجد امام صادق(ع)

ایرنا نوشت:

اسامی چند تن از هموطنانمان که در انفجار خونین مسجد امام جعفر صادق (ع) کویت زخمی شدند، اعلام شد

به گزارش ایرنا، اسامی زخمی شدگان ایرانی بدین شرح است: شیخ مجید محمودی، عبدالرضا مشاری، محمد صراحی فروشانی، حاج فضل الله وفادار، جاسم بیت سیاح، رحیم عطیه بیت سیاح و عبدالحسین محمدی عبودی (در بخش مراقبت های ویژه).

یکی دیگر از مصدومان انفجار تروریستی مسجد امام جعفر صادق (ع) به نام علی دشتی به شهادت رسید و بدین ترتیب شمار شهدای این حادثه به 28 نفر افزایش یافت.

از میان هموطنان ایرانی که در مسجد حضور داشته و مشغول اقامه نماز بودند، 3 تن به نام های سید عبدالحمید موحدی (فرزند سید محمود) از شهرستان لار، محمد مطرودی (فرزند سعد) از شهرستان شادگان و محمدرضا فاضل زاده (فرزند محمد علی) از شهرستان بروجرد شهید شدند.

مراسم ختم شهدای این حادثه خونین روز گذشته با حضور امیر کویت و بیش از 200 هزار نفر از مردم این کشور در مسجد الکبیر این کشور برگزار شد.

همچنین حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری در پیامی به شیخ صباح الاحمد الصباح امیر کویت، حمله تروریستی به مسجد امام صادق (ع) را محکوم کرد.

براساس این گزارش، یک عامل انتحاری روز جمعه با ورود به مسجد امام صادق (ع) در منطقه صوابر واقع در مرکز کویت و منفجر کردن خود، منجر به شهادت 28 نمازگزار روزه دار از جمله 3 تن از هموطنانمان و زخمی شدن بیش 200 تن شد.

گروه تروریستی - تکفیری داعش مسوولیت این حمله را برعهده گرفته است.

49261

کد N872376