سردار فضلی:

دشمن در صورت حماقت پشیمان می‌شود

سپاه پاسداران

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز 1547 گردان بیت‌المقدس به‌علاوه گردان‌های امام حسین(ع) و امام علی(ع) آماده هستند تا از کشور در هر شرایطی دفاع کنند؛ لذا امیدواریم دشمن حماقت نکند.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، سردار سرتیپ پاسدار علی فضلی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین درباره تهدیداتی که متوجه نظام اسلامی است، گفت: همان‌گونه که مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)در دانشگاه امام حسین(ع) تکلیف نیروهای مسلح را مشخص کردند، رزمندگان ما در تمامی طول روز و شب، در زمین،هوا و دریا دشمن را رصد می‌کنند.

وی افزود: بواسطه اندوخته‌ها و تجربیات فراوانی که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران و به‌ویژه دریادلان بسیجی که هر روز به عمق سازماندهی و ساختارشان توجه بیشتری می‌شود، در اختیار دارند، شرایط به گونه‌ای نخواهد بود که دشمنان جرأت تعرض داشته باشند، زیرا همان‌گونه که عنوان شد رزمندگان اسلام همواره فعالیت‌های آنان را رصد می‌کنند تا به هرگونه تعرضی، پاسخی مناسب دهند.

سردار فضلی اظهار داشت: امروز یک هزار و 547 گردان بیت‌المقدس به‌علاوه گردان‌های امام حسین(ع) و امام علی(ع) آماده هستند تا از کشور در هر شرایطی دفاع کنند؛ بر این اساس امیدواریم دشمن حماقت نکند، چراکه در غیر این‌صورت از حماقت خود پشیمان خواهد شد.

انتهای پیام

کد N871962