پیام آیت الله هاشمی شاهرودی در محکومیت حمله تروریستی به شیعیان کویت

سیاسی

در پی شهادت ده ها تن از شیعیان کویت در حمله تروریستی به مسجد امام صادق (ع) در این کشور، آیت‌الله هاشمی شاهرودی نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری، در پیامی این حمله وحشیانه را محکوم کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این پیام به شرح ذیل است:

تعزیت و تسلیت وافر خود را به خانواده شهدا و مجروحین از برادران ایمانی در کشور کویت تقدیم می داریم؛ آنها که در این ماه مبارک در حال ادای نماز جمعه در مسجد امام صادق علیه السلام مورد حمله ناجوانمردانه و شرارت باری قرار گرفتند که پلیدترین مخلوقات و شدیدترین دشمنان اسلام و مسلمین یعنی داعشی های خارج از دین (الذین بدلوا نعمت الله کفرا و احلّوا قومهم دار البوار جهنم یصلونها و بئس القرار) بر ایشان روا داشتند.

از خدای سبحان مسئلت می داریم شهداء را مورد رحمت واسعه خود قرار داده و با نبیین و شهداء و صالحین محشور فرماید و حسن اولئک رفیقا و همچنین به خانواده شهداء و بستگان ایشان صبر و سلامتی عطا فرماید و بر مجروحین و آسیب دیدگان با شفاء عاجل منت گذارد.

و به امت اسلامی و علماء و حاکمان آن هشدار می دهیم که باید در برابر این انحراف تکفیری خطرناک ایستاد این فتنه بزرگی که دست ساز استکبار جهانی و تفکر تکفیری وهابی است که چهره اسلام را در جهان امروز مشوه کرده و وحدت امت اسلامی را بهم زده و اینچنین به اربابان استعمارگر خود خدمت نموده است فانا لله و انا الیه راجعون و لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم.

سید محمود هاشمی شاهرودی

انتهای پیام

کد N870745