پشت پرده سفر پسر پادشاه عربستان به فرانسه

العالم نوشت:

یک فعال عربستانی به نام "مجتهد" تأکید کرد، "محمد بن سلمان" پسر پادشاه و جانشین ولیعهد و وزیر دفاع عربستان پس از سفر به روسیه و فرانسه، در حال گرفتن جای "محمد بن نایف" ولیعهد اول این کشور است.
به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، "مجتهد" که به دلیل افشای مسائل پشت پرده خاندان حاکم در عربستان، شهرت و هواداران بسیاری را کسب کرده است، اینبار در تویتر خود نوشت: پس از سفرهای اخیر محمد بن سلمان به روسیه و فرانسه، مقدمات سفر وی به آلمان، انگلیس، چین و احتمالا اسپانیا در حال فراهم شدن است، تا بدین وسیله اثبات کند که وی نماینده ملک سلمان است نه محمد بن نایف.
وی افزود: بن سلمان با استفاده از موقعیت پدرش توانست به راحتی بن نایف را کنار بگذارد، و این امر باعث تقویت احتمال صحت گمان ها درباره تلاش بن سلمان برای برکناری بن نایف و رسیدن به پست ولیعهد اولی در موقعیت کنونی یا در آینده شد.
مجتهد خاطر نشان کرد: محمد بن نایف با وجود زیرکی و پلیدی اش، در مقابل قدرت گیری بن سلمان، کاملا دست بسته است؛ و با وجود اینکه تقریبا اطمینان دارد از منصبش برکنار می شود، اما به دلیل اینکه مانند اسیری در قبضه بن سلمان است، قادر به انجام هیچ اقدامی نیست.

4949

کد N869129

وبگردی