برگزاری کارگروه بین المللی روز جهانی همبستگی با ملت فلسطین

سیاسی

کارگروه بین المللی علمی – پژوهشی «روز جهانی همبستگی با ملت فلسطین» از سوی فصلنامه مطالعات بین المللی (ISJ) و مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد(UNIC) برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، کارگروه علمی و پژوهشی «روز جهانی همبستگی با ملت فلسطین: چالش ها و امیدهای یک دولت مستقل» همزمان با سال روز جهانی همبستگی با ملت فلسطین در تاریخ 8 آذر 1394 برگزار می‌شود.

بر پایه قطعنامه مجمع عمومی سازمان ملل متحد فلسطین به عضویت ناظر سازمان ملل متحد در آمده است. این در حالی است که موضوع شناسایی فلسطین به عنوان یک دولت عضو جامعه بین المللی با مخالفت ها و حمایت هایی روبرو شده است. در این راستا فصلنامه مطالعات بین المللی و مرکز اطلاعات سازمان ملل هم اندیشی نقد و بررسی این موضوع را به منظور اهداف ذیل برگزار می کنند:

الف.نقدی بر فعالیت ها و عملکرد سازمان ملل و ارکان آن درباره عضویت  فلسطین در سازمان ملل متحد

ب. فرصت دادن به نویسندگان رساله های دانشگاهی و مقالات علمی برای نگارش در موضوع

مزایا و بهره مندی:

این نشست یک برنامه آموزشی پژوهش محور است. به شرکت کنندگان فعال در برنامه گواهی شرکت از سوی برگزارکنندگان ارایه می شود.

به منظور حمایت از شرکت کنندگان هزینه های اصلی ثبت نام در این برنامه کاهش یافته است. ضمن اینکه مقالات با استاندارد علمی – پژوهشی در صورت تایید هیات تحریریه ISJ به چاپ می رسد.

شرایط ثبت نام و پذیرش:

1.اسکن کارت شناسایی برای اساتید محترم  دانشگاه و مدیران و کارشناسان ارشد دولتی و غیرحکومتی.

2.توصیه نامه برای دانشجویان از سوی استادان عضو هیات تحریریه یا مشاوران بین المللی فصلنامه یا از استادان شناخته شده کشور که مورد تایید فصلنامه باشند.

3.نامه درخواست به همراه عکس، نشانی و شماره تماس.

4.واریز هزینه ثبت نام، کتاب و فصلنامه، امور اجرایی و اداری و تدارکات، ناهار و پذیرایی مبلغ یک میلیون و پانصد هزار ریال به حساب سیبا 0105434324008 بانک ملی یا به شماره کارت 6037991199529649 به نام فصلنامه مطالعات بین المللی (ISJ) جهت کارت به کارت.

نشانی و مهلت ارسال مدارک:

علاقه مندان همه مدارک را از طریق ایمیل تا 5 مهر به نشاني isjqnet@gmail.com و یا internationalstudiesjournal@yahoo.com ارسال كنند.

شماره تماس ضروری: 09125911787