داعش برای دختران موصل ضرب الاجل تعیین کرد

واحد مرکزی خبر نوشت:

گروهک تروریستی داعش به ساکنان موصل در استان نینوای عراق تا پایان عید فطر مهلت داد دختران خود را در اختیار اعضای این گروهک قرار دهند.

به گزارش پایگاه خبری نهرین نت عراق ، داعش به ساکنان موصل مهلت داده است تا پایان عید فطر همه دختران این شهر را برای جهاد نکاح دسته جمعی آماده کنند.

داعش این درخواست خود را از طریق بلندگوهای مساجد تحت فرمان ابو بکر البغدادی سرکرده داعش اعلام کرده است.
داعشی‌ها از ساکنان موصل خواسته‌اند دختران خود را برای اعضای مجرّد داعش آماده کنند.

لمی اسعد از دختران ساکن موصل به رادیو روسیه گفت داعش به ساکنان موصل دستور داده است همه دختران خود را پس از عید فطر در اختیار داعش قرار دهند تا اعضای داعش با آنها ازدواج کنند.

اسعد افزود داعش در اعلامیه‌های خود از طریق مساجد هشدار داده است کسانی که از این دستور سرپیچی کنند و دخترانشان را برای جهاد نکاح ندهند مجازاتهای سنگینی در انتظارشان است.

داعش در روزهای اولیه تسلط خود بر استان نینوا در شمال عراق ساکنان این استان را مجبور کرد زنان خود را برای تکمیل پایه و اساس جهاد نکاح در اختیار این گروه قرار دهند و در مقابل آن هشتصد دلار دریافت کنند.
صدها زن موصلی که دومین شهر بزرگ عراق از نظر جمعیتی است به همراه شماری از پسران توسط داعش ربوده شدند تا جهاد نکاح اجرا شود.

تاکنون آماری درباره تعداد زنانی که داعش در موصل به آنان تجاوز کرده است وجود ندارد.
علمای مسلمان اعم از سنی و شیعه به حرام بودن جهاد نکاح فتوا داده‌اند اما علمای وهابی تاکنون هیچ بیانیه ای در تحریم تجاوز و تعرض به نوامیس به اسم جهاد نکاح صادر نکرده اند و حتی داعشی‌ها و جبهه وهابی النصره تجاوز جنسی به زنان به صورت جمعی را حلال می دانند.

52310

کد N867004