در ادامه کارشکنی‌ها در مسیر حل سیاسی بحران یمن؛

وزیر خارجه دولت فراری یمن انصارالله را تهدید به ترک نشست ژنو کرد

سیاسی

«ریاض یاسین» وزیر خارجه دولت مستعفی و فراری یمن در ادامه کارشکنی‌‌ها در مسیر حل سیاسی بحران این کشور، جنبش انصارالله را تهدید به ترک نشست ژنو کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، «ریاض یاسین» وزیر خارجه دولت مستعفی و فراری یمن در ادامه کارشکنی‌‌ها در مسیر حل سیاسی بحران این کشور، جنبش انصارالله را تهدید به ترک نشست ژنو کرد.

ریاض یاسین در همین ارتباط مدعی شد: هیئت یمنی در مسیر مذاکرات سیاسی مانع تراشی می کند و اگر این روند ادامه داشته باشد، چاره ای جز ترک ژنو نداریم.

تهدید وزیر خارجه دولت مستعفی و فراری یمن در حالی مطرح می شود که «اسماعیل ولد شیخ احمد» نماینده ویژه سازمان ملل در امور یمن همچنان به رایزنی های خود در ژنو برای دستیابی به یک راهکار سیاسی جهت حل سیاسی بحران این کشور ادامه می دهد.

دولت فراری یمن پیشتر نیز به منظور به شکست کشاندن نشست ژنو اعلام کرده بود که تنها در چارچوب قطعنامه اخیر سازمان ملل درباره یمن حاضر به مذاکره با هیئت یمنی است.

گفتنی است، قطعنامه اخیر شورای امنیت سازمان ملل علیه مردم یمن و جنبش انصارالله صادر شد و با نادیده گرفتن جنایت های آل سعود و القاعده در یمن از اعضای انصارالله خواست تا از نقاط مختلف این کشور عقب نشینی کنند.