سخنگوی جبهه پیروان خط امام ورهبری

برهم‌ زدن سخنرانی‌ها و گردهمایی‌ها یک حرکت رادیکالی است

جبهه پيروان,انتخابات مجلس دهم

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید که برهم‌زدن سخنرانی‌ها و گردهمایی‌ها یک حرکت رادیکالی محسوب می‌شود که جبهه پیروان به هیچ عنوان آن را تایید نمی‌کند.

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید که برهم‌زدن سخنرانی‌ها و گردهمایی‌ها یک حرکت رادیکالی محسوب می‌شود که جبهه پیروان به هیچ عنوان آن را تایید نمی‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سجادی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه در پاسخ به سوال ایسنا درباره‌ی حواشی اخیر به وجود آمده در برخی از سخنرانی‌ها گفت: عوامل این اتفاقات باید ریشه‌یابی شوند ما به هیچ عنوان بهم زدن گردهمایی‌ها و سخنرانی‌ها به ویژه اگر مسئولین باشند را تایید نمی‌کنیم. برای اظهار نظر و اعتراض راهکارهای قانونی وجود دارد ولی این که افرادی بلند شوند و بین سخنرانی شخصیتی که مخصوصا رسمی و مورد احترام است، برخی حرکات را انجام دهند از نظر ما تایید شده نیست و این یک حرکت رادیکالی به حساب می‌آید. جوهره جبهه پیروان خط امام رهبری همواره این بوده که ما طرفدار اعتدال بوده‌ایم و فلسفه وجودی ما هم اعتدال است.

وی همچنین درباره‌ی کاندیدا شدن خودش برای انتخابات آینده مجلس اظهار کرد: کاندیدا شدن من بستگی به وضعیت و احوال دارد. این استانی شدن انتخابات نیز موضوع مهم و طرح جدیدی است که باید در شورای نگهبان بررسی شود البته من هنوز به این نتیجه نرسیده‌ام که کاندیدا بشوم یا نه. ولی معتقدم طرح استانی شدن انتخابات نکات مثبت و منفی زیادی دارد که اگر تصویب شود به نفع احزاب است و احزاب می‌توانند در سطح استان لیست بدهند و فعال‌تر باشند. مردم هم به چهره‌های احزاب یا کسانی که ملی و شناخته شده هستند رای خواهند داد.

ادامه دارد

کد N858947