نوبخت: دولت در تلاش است تحریم‌های ظالمانه را بردارد

تحريم, محمدباقر نوبخت

محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور پیش از ظهر امروز(دوشنبه) وارد کرمانشاه شد و در فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی این شهر مورد استقبال استاندار و جمعی از مدیران استان قرار گرفت.

محمدباقر نوبخت،معاون رییس‌جمهور، وارد کرمانشاه شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور پیش از ظهر امروز(دوشنبه) وارد کرمانشاه شد و در فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی این شهر مورد استقبال استاندار و جمعی از مدیران استان قرار گرفت.

وی در بدو ورود به کرمانشاه به مزار شهدا رفت و با قرائت فاتحه و نثار گل یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس را گرامی داشت.

نوبخت در حاشیه این مراسم گفت: ما امروز هر چه داریم به برکت خون شهداست که امیدواریم روح بلند و ملکوتی این عزیزان از ما راضی و خشنود باشد.

وی با اشاره به اعمال تحریم های ظالمانه دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی گفت: رئیس جمهور و دولت یازدهم با جدیت در تلاش هستند تا این تحریم های ظالمانه را که ناجوانمردانه علیه ایران اسلامی اعمال شده است، بردارند.

معاون رئیس جمهور تصریح کرد: با حفظ عزت و اقتدار کشور در جهت تامین منافع کشور گام برمی داریم.

وی با بیان اینکه محبوبیت نظام وابسته به رضایتمندی مردم است، گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دولت های مختلفی آمده و رفته‌اند، اما آنچه که باقی می ماند تلاش در جهت تامین خواسته‌های مردم است که دولت یازدهم در این راستا اهتمام دارد.

برگزاری جلسه تخصصی با جمعی از مدیران استان و شرکت در مراسم 24 خرداد "به مناسبت سالروز پیروزی دکتر حسن روحانی به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران" از جمله برنامه‌های سفرهای کاری نوبخت در کرمانشاه است.

انتهای پیام
کد N857983