دعوت بسیج دانشجویی 30 دانشگاه تهران جهت حضور در مراسم وداع با شهدا

دانشجويي

بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران طی بیانیه ای ضمن اعلام حمایت از گزاره برگ ملی مردم ایران ،از عموم دانشجویان و امت انقلابی جهت حضور در مراسم وداع با شهدا در دانشگاه تهران و امضای طومار بزرگ حمایت از این گزاره برگ دعوت کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این بیانیه آمده است: ما دانشجویان بسیجی و انقلابی دانشگاه‌های تهران با علم به خطوط قرمز ترسیم شده توسط رهبر معظم انقلاب در قبال مذاکرات هسته ای ،بار دیگر ضمن حمایت از هرگونه ایستادگی تیم مذاکره کننده هسته ای در برابر زیاده خواهی دشمنان ایران اسلامی، این خطوط را به فرزندان انقلاب گوشزد می کنیم.

در ادامه بیانیه دانشجویان بسیجی این 30 دانشگاه آمده است: هر چند 12 سال مذاکره و گفت‌وگو و دادن انواع امتیازات در برهه های زمانی متعدد تا کنون ثابت کرده است که دشمن به دنبال حل مسأله نیست و اهداف دیگری در سرمی پروراند اما بار دیگر رهبری هوشیار و حکیم انقلاب اسلامی با نرمش قهرمانانه برای اتمام حجت به دشمنان و از بین بردن بهانه های آنان مسیر مذاکره را گشودند تا به جهانیان ثابت شود، دشمنان این ملت از پیشرفت و اقتدار آنان در هراسند و بهانه های دروغین آنها، هدف شومی را به دنبال دارد.

این دانشجویان بسیجی تأکید کردند:انتشار گزاره برگ ملی مردم ایران در راستای حمایت از مذاکره کنندگان هسته ای و دفاع از حقوق حقه کشور است که برای اطمینان از نتایج مذاکرات در مقابل گزاره برگ جعلی آمریکا منتشر شده است تا همه ی مردم جهان واقعیت را بدانند و معلوم باشد که اگر مذاکرات به نتیجه نرسید مقصر اصلی آمریکاست.

در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران بر لزوم پایبندی تیم هسته ای کشور بر خطوط قرمز ترسیم شده رهبری تاکید و عنوان شد ه است:ما دانشجویان بسیجی دانشگاههای تهران از 6 اصل مطرح شده در گزاره برگ ملی به شرح زیر حمایت قاطع خود را اعلام می کنیم.

اصل یک: تمام تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران باید یکجا و هم زمان با امضاء توافقنامه کاملاً لغو(نه تعلیق)شود.

اصل دوم: دستاورد های هسته ای در حد نیازهای واقعی کشور باید حفظ و تقویت شود.

اصل سوم: هیچ مانعی برای استمرار تحقیقات و پیشرفت های علمی و فنی در امور هسته ای و هیچ محدودیتی برای دانشمندان مربوط وجود نداشته باشد.

اصل چهارم: هیچ نظارتی فراتر از مقررات و عرف بین المللی اعمال نشود.

اصل پنجم:هیچ گونه نظارت و اعمال محدودیت بر نیروهای مسلح و مراکز نظامی و امنیتی پذیرفته نیست.

اصل ششم: توافق هسته ای باید بازگشت پذیر باشد و در صورت نقض عهد دشمن ما هم بتوانیم به شرایط قبل از توافق برگردیم.

دانشجویان بسیجی دانشگاههای تهران در پایان این بیانیه ضمن دعوت از عموم دانشجویان انقلابی و امت شهیدپرور ایران اسلامی جهت حضور در مراسم وداع با شهدا در دانشگاه تهران اعلام کردند؛ طومار بزرگ حمایت از گزاره برگ ملی را رونمایی و امضا خواهند کرد.

انتهای پیام

کد N857672