پست اینستاگرامی وزیر کشور:پروا مکن بشتاب که همت چاره‌ساز است

وزیر کشور در اینستاگرامش نوشت:

 درست دو سال پیش مردم با انتخاب آقای دکتر روحانی به عنوان رئیس‌جمهور گفتمان اعتدال را برگزیدند که اصالت و ماهیت انقلاب اسلامی مي باشد.
بی‌شک برای جامه عمل پوشاندن به این خواسته بازخوانی داشته‌های سی و چند سال گذشته و نگاهی عاقلانه و هدفمند به آینده‌ای روشن راهنمایی خواهد بود و در این راه سخت باید کوشید و همه سنگلاخ‌ها را از مسیر برداشت و راه را هموار نمود.
 انقلاب اسلامی عصاره تمدنی است که قدمتی به درازای تاریخ بشریت عظمت و غنائی به بزرگی تاریخ 1400 ساله اسلام دارد و امروز با پاسداشت از این سرزمین در گرو تلاش و کوشش همه مردان و زنان کشور مان است.  اگر این فرصت غنیمت را از دست بدهیم به یقین شرمسار ایران‌مان خواهیم بود.
 پس "پروا مکن بشتاب که همت چاره‌ساز است" خوش‌تر اینکه گرامی داشت این سالگرد قرین شده است با میزبانی مردم نجیب، بزرگوار و با فرهنگ خراسان شمالی از رئیس‌جمهور فرهیخته‌مان.  مردمانی که به حق قدردانشان هستیم و اگر بخواهیم از کرامت و بزرگواری‌شان سخن بگویم حتماً حکایتی خواهد شد به درازای مثنوی، نیک می‌دانم که در این سالگرد خجسته مردم بزرگوار و خونگرم خراسان شمالی میزبانان شایسته‌ای از رئیس‌جمهور محترم خواهند بود.

2929

کد N856902