جزای نقدی مجازات قاچاقچی شمش

تعزيرات حكومتي

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌ غربی گفت: ۱۳ قطعه شمش طلای قاچاق در خوی کشف و ضبط شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمد اقوامی اظهار کرد: ماموران هنگ مرزی خوی در حین بازرسی از خودروهای عبوری به یک خودرو مشکوک و در بازرسی از آن، تعداد 13 قطعه شمش طلای یک کیلویی را کشف کرده و مراتب را به تعزیرات حکومتی شهرستان خوی اعلام کردند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌ غربی گفت: در این باره شعبه رسیدگی‌کننده به قاچاق کالا و ارز خوی متخلف پرونده را علاوه بر ضبط کالا به نفع دولت، به پرداخت 3 میلیارد و 604 میلیون و 583 هزار و 700 ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

وی از آغاز اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان به منظور نظارت و کنترل بازار و جلوگیری از افزایش غیرقانونی قیمت‌ها در مرکز و شهرستان‌های تابعه خبر داد و تصریح کرد: به منظور حمایت از مصرف کنندگان، ضمن رسیدگی فوری و خارج از نوبت به پرونده‌های طرح نظارتی ویژه رمضان، اقدام به برگزاری گشت‌های مشترک در سطح بازار می‌شود.

اقوامی با اشاره به اهداف برگزاری گشت‌های مشترک در سطح بازار افزود: این گشت‌ها به‌منظور نظارت دقیق و رسیدگی فوری به تخلفات احتمالی، با همکاری سازمان‌های نظارتی شامل سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف، دانشگاه علوم پزشکی و دیگر دستگاه‌های ذی‌ربط انجام می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان‌ غربی بیان کرد: در این باره بیشترین بازرسی‌ها از واحدهای عرضه‌کننده اقلام مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان شامل قنادی‌ها، مواد پروتئینی، حبوبات، میوه و تره‌بار، نان روغنی و سنگکی‌ها انجام می‌شود.

انتهای پیام

کد N856292