حزب الله جنایت ادلب را محکوم کرد

سیاسی

حزب الله لبنان جنایت وحشیانه کشتار ده ها نفر از دروزی های لبنان در ریف ادلب توسط گروهک جبهه النصره را به شدت محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، حزب الله لبنان اعلام کرد: کشتار ده ها نفر از برادران موحد دروزی در ریف ادلب را به خانواده های مظلوم شهدا تسلیت گفته و برای آنها و صبر و بردباری آرزو داریم.
حزب الله با صدور بیانیه ای عنوان کرد: مهمترین مسئله در این مقطع دشوار صبر و بردباری در برابر مشکلات و حفظ وحدت و یکپارچگی بیش از هر زمان دیگری در برابر طرح های تفرقه افکن در میان ملت یکپارچه لبنان است.
حزب الله در بیانیه خود تاکید کرد: آیا از این گروهک های تروریستی منحرف و مرتبط با دشمنان امت رفتاری غیر از این انتظار می رفت، اصل و اساس رفتار این عناصر تروریستی مبتنی بر کشتار و خونریزی، هتک حرمت و ایجاد اختلاف و وحشت میان شهروندان است.
بر این اساس حزب الله با تمام قوا در برابر رفتارهای فریبکارانه و برگرفته از نفاق رژیم صهیونیستی که سعی دارد خود را نسبت به دروزی ها لبنان علاقه مند نشان داده و ادعای حمایت از آنها را دارد، ایستاده است، بنا بر اعلام حزب الله این رژیم به عنوان متحد اصلی این گروهک های تروریستی، از آن ها به ویژه در جنوب سوریه حمایت های تسلیحاتی می کند و ارتباط میان تل آویو و گروه های تکفیری و تروریستی با دلیل و برهان قاطع و وقایع میدانی ثابت شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
[div id='__if72ru4sdfsdfruh7fewui_once']