فرمانده لشگر 81 زرهی ارتش:

هر حرکتی که امنیت کشور را به خطر بیندازد، در نطفه خفه می‌کنیم

فرمانده لشگر 81 زرهی ارتش گفت: هر حرکتی تا شعاع 40 کیلومتری مرزهای ما که بخواهد امنیت کشور را به خطر بیندازد،در نطفه خفه خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه کرمانشاه، امیر حاجیلو در مراسم معارفه فرمانده جدید تیپ 181 زرهی شهید سلیمی شهرستان اسلام آبادغرب اظهار کرد: دشمنان با حمایت ایادی استکبار قصد داشتند ناامنی را به مرزهای ما بکشند که حضور نیروهای مسلح از جمله یگانهای تیپ 181 زرهی شهید سلیمی در مناطق مرزی غرب کشور آرامش و امنیت را برای مرزنشینان فراهم کرد.

وی افزود: امروز هم اعلام می‌کنیم که هر حرکتی تا شعاع 40 کیلومتری مرزهای ما که بخواهد امنیت کشور را به خطر بیندازد،در نطفه خفه خواهیم کرد.

کریمی فرماندار شهرستان اسلام آباد غرب نیز اظهار کرد: قانونمند بودن، مردمی بودن و ایمان به خدا از مهمترین دلائل محبوبیت ارتش در بین مردم است.

کریمی تصریح کرد: همه می‌دانیم که در دوران دفاع مقدس ارتش در کنار مردم و سایر نیروهای مسلح از هیچ کوششی برای دفاع از تمامیت ارضی کشور دریغ نکرد و امروز هم ارتش سرافراز ما با اقتدار کامل با رهبری متفکرانه مقام معظم رهبری در عرصه بین المللی و منطقه‌ای و نظامی حرف اول را می‌زند.

انتهای پیام

کد N850076