وزیر علوم به سوالات 11 نماینده پاسخ می‌دهد

كميسيون آموزش و تحقيقات,كميسيون اجتماعي,كميسيون اقتصادي,وزير علوم

اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس در جلسه هفته آینده خود میزبان وزیر علوم هستند تا جهت پاسخگویی به سوالات11 نماینده در کمیسیون حاضر شود.

اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس در جلسه هفته آینده خود میزبان وزیر علوم هستند تا جهت پاسخگویی به سوالات11 نماینده در کمیسیون حاضر شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، کمیسیون آموزش همچنین با حضور وزیر علوم و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مسائل فرهنگی دانشگاه‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهد.

بررسی طرح استفساریه ماده 7 قانون اعزام دانشجو به خارج از کشور و طرح تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در دستور کار اعضای کمیسیون آموزش قرار دارد.

کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی نیز در جلسات هفته آینده خود مسائل و مشکلات صندوق‌های بیمه اجتماعی و بازنشستگی را مورد بررسی قرار می‌دهد.

طرح یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده 5 قانون گزینش معلمان و کارکنان آموزش و پرورش و طرح شفاف‌سازی اعلام کتبی نمرات، رتبه و نتایج آزمون‌های استخدامی به داوطلبان استخدام و ممنوعیت بکارگیری‌های غیرقانونی نیز در دستور کار اعضای کمیسیون اجتماعی قرار دارد.

کارگروه کار و روابط کار این کمیسیون نیز به ادامه بررسی موضوع تبدیل وضعیت اپراتورهای شبکه توزیع برق کشور می‌پردازند.

به گزارش ایسنا، کمیسیون اقتصادی مجلس نیز در جلسات هفته آینده خود نشستی با برخی از مدیران عامل بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری در ارتباط با عملکرد و گزارشات واصله به کمیسیون و همچنین نشستی با رئیس و معاونان سازمان تأمین اجتماعی خواهد داشت.

انتهای پیام

کد N846425