تماس تلفنی اسماعیل هنیه با صالحی

هنیه:امام خمینی(ره)فرهنگ حمایت از فلسطین را احیا کرد

دكتر علي‌اكبر صالحي,حماس

یک مقام آگاه اعلام کرد: اسماعیل هنیه، نایب رییس دفتر سیاسی جنبش حماس در تماس تلفنی با علی اکبر صالحی معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی از دریافت خبر سلامتی و انجام عمل جراحی موفقیت آمیز وی ابراز خرسندی کرد.

این مقام آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، افزود: در این تماس تلفنی که در آستانه گرامیداشت بیست و ششمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) انجام شد اسماعیل هنیه ضمن تسلیت و گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره)، با اشاره به احیای فرهنگ حمایت از قدس و فلسطین عزیز توسط بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران از تداوم حمایت‌های موثر رهبر معظم انقلاب و دکتر روحانی رییس جمهور ایران در موضوع فلسطین و حمایت از مظلومان قدردانی کرد.

این مقام آگاه ادامه داد: آقای هنیه ضمن ادای احترام به شخصیت کم نظیر امام خمینی(ره)،برای دکتر صالحی آرزوی سلامتی و تندرستی کردند.

وی همچنین افزود که در این تماس تلفنی علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور با قدردانی از مجاهدت اسماعیل هنیه و محکوم کردن تداوم تجاوزات رژیم صهیونیستی، نجات فلسطین و آزادی قدس شریف را در سایه مجاهدت و مقاومت آرمانی واقعی و دست یافتی خواند.

انتهای پیام

کد N845967