۰

رئیسی

  • ۵بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
امام خميني ره ,بيست و ششمين سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی ره

دادستان کل کشور گفت: پیام انقلاب اسلامی، امروز در قلوب مردم یمن است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی عضو مجلس خبرگان در مراسم گرامیداشت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) در جمع مردم فردوس افزود: اگر امروز مردم یمن، عکس امام خمینی (ره) را بر در و دیوار خانه‌های خود می‌زنند بدان معنی است که پیام انقلاب اسلامی ما یعنی استقلال و آزادی به دیگر کشورهای جهان صادر شده است.

وی گفت : دشمن در 35 سال گذشته حرف‌های زیادی علیه ایران اسلامی در رسانه‌های جهان زده و توطئه‌های فراوانی از جمله جنگ تحمیلی، توطئه بنی‌صدر، جریان منافقان و فتنه 88 را به راه انداخته است، اما به لطف خدا و رهبری داهیانه امام خمینی (ره) و حضرت آیت الله خامنه‌ای تاکنون هرگز خواسته‌هایش محقق نشده است.

وی ایمان به خدا، توجه به مردم، دشمن شناسی و دشمن‌ستیزی، قانون‌مداری، عدالت‌محوری و استکبارستیزی را شاخصه‌های زندگی امام خمینی(ره) عنوان کرد و افزود: هرکس در مسیر این شاخصه‌ها حرکت کند ، همراه نظام اسلامی است.

این عضو مجلس خبرگان گفت: یکی از شاخصه های نظام اسلامی این است که تمام روابط اجتماعی آن بر اساس دین و آموزه‌های دینی تنظیم شود که این شاخصه با انقلاب اسلامی در ایران محقق شد.

وی اتکا به خدا و اعتماد به نفس را رمز پیروزی ملت دانست افزود: تا زمانی که پایبند به دین و ارزش‌های آن ، قرآن و ولایت فقیه باشیم ، اراده الهی بر نصرت ماست، همانگونه که تاکنون در همه شرایط اراده الهی بر نصرت ملت ایران بوده است.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.