لیندسی گراهام دوشنبه اعلام نامزدی می کند

واحدمرکزی خبر نوشت:

لیندسی گراهام سیاستمدار برجسته حزب جمهوریخواه آمریکا روز دوشنبه نامزدی خود را اعلام می کند. حضور وی در رقابت انتخاباتی ممکن است به روبیو کمک کند و به رند پل ضربه بزند.
به گزارش مونیتورینگ خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اینترنتی هیل، سناتور لیندسی گراهام نماینده حزب جمهوریخواه در سنا آمریکا روز دوشنبه به طور رسمی در شهر خود در سنترال کالیفرنیای جنوبی به طور رسمی برای انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا اعلام نامزدی خواهد کرد.
وی درحالی وارد رقابت انتخاباتی می شود که هیچ نامزدی به اندازه وی در رزومه خود سابقه فعالیت در بخش سیاست خارجی نداشته است.
استراتژیست های جمهوریخواه بخت کمی برای پیروزی وی قائل هستند با این حال اعلام کرده اند که می می تواند در آرای مهم منطقه کالیفرنیای جنوی نقش بسیار مهمی ایفا کند.
گراهام با این هدف اعلام نامزدی کرده است که بتواند رویکرد و روش سیاست خارجی که وی و سناتور جان مک کین سالهاست حمایت کرده اند را اجرا کند.
گراهام همچنین خواستار اعزام ده هزار نیروی آمریکایی برای متوقف کردن داعش در عراق سوریه شده است و از ایران نیز خواسته است به عنوان بخشی از هر گونه توافق نهایی حمایت از تروریسم دست بردارد.
گراهام در زمانی وارد رقابت های انتخاباتی می شود که رای دهندگان حزب جمهوریخواه به شدت نگران امنیت ملی و تقویت ایران و داعش هستند.

4949

کد N842506