فیلمی از حضور خطرناک القاعده در جنوب یمن

شبکه تلویزیونی المسیره یمن، فیلمی را از فعالیت شاخه تشکیلات تروریستی القاعده و همدستان آن در جنوب یمن منتشر کرد.

فیلمی از حضور خطرناک القاعده در جنوب یمنشبکه تلویزیونی المسیره یمن، فیلمی را از فعالیت شاخه تشکیلات تروریستی القاعده و همدستان آن در جنوب یمن منتشر کرد.

 

 

 

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، شبکه تلویزیونی المسیره به فیلمی از فعالیت های و اقدامات نظامی القاعده در استان های جنوبی دست یافت که پوچی ادعای کسانی را برملا می کند که خود را مدافع جنوب یمن می دانند و درخصوص حضور القاعده در جنوب یمن شک و تردید دارند.

این فیلم تجهیزات ارتش یمن را نشان می دهد که عناصر القاعده آنها را قبل از بیرون رانده شدن از منطقه المصینعه در استان شبوه به غارت برده اند.
درحالیکه همپیمانان رسانه‌ای القاعده به نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی حمله می کنند؛ عناصر القاعده نقشه توهم های خود را درخصوص تجزیه یمن به ولایت های کوچک را اجرا می کنند.

در این تصاویر پرچم "سیاه" القاعده دیده می شود که روی خودروهای زرهی و تانک ها برافراشته است. این تصاویر همچنین برخی اقدامات عناصر القاعده از بستن جاده ها گرفته تا ایجاد مراکز نظامی در دو طرف جاده را نشان می دهد. این تصاویر، همه تبلیغات علیه نیروهای ارتش و کمیته های مردمی و ادعای مطرح شده علیه آنها درخصوص اشغال استان های جنوبی را خنثی می کند.

این تصاویر واقعیت خطر القاعده علیه یمنی‌ها را نشان می‌دهد که با همکاری برخی طرف‌ها در تلاش برای کنترل بر تعدادی از استان‌های جنوبی این کشور هستند.

52310

کد N842080