سرلشکر فیروزآبادی:

مردم دزفول با مقاومت خود موشک های رژیم بعثی را خوار کردند

سیاسی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه اگر دزفول نمی ایستاد، جنگ به نفع صدام تمام می شد و خبری از خوزستان اسلامی نبود، گفت: مردم دزفول با مقاومت خود موشک های رژیم بعثی را خوار کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر فیروزآبادی، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت روز ملی مقاومت مردم شریف و دلاور دزفول در مراسمی که در محل مصلای نماز جمعه این شهرستان با حضور مقامات کشوری و لشکری استانی و شهری و امت شهید پرور و مقاوم دزفول برگزار شده بود با ذکر خاطراتی از حضور مردم دزفول در زمان هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: برادر، خواهر، پدر دزفولی و همشهری حضرت آیت‌الله سید مجدالدین نماینده امام و امام جمعه فقید هر چه در عالم صادر می شود، فیض خدای متعال است و از خدا به رسول خدا(ص) و از وجود مبارک او به آقا امام زمان(عج) و از آقا امام زمان به ملت جاری می شود. شما در همه لحظات مقاومت و خون و ایستادگی در کنار سید مجدالدین، امام زمان را در کنار خود داشتید و رزمندگان فراوان شما در جبهه ها از این نعمت برخوردار بودند، شاهدش این شعاع نوری که بر قلب شهید سوداگر تابید.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام سپس با بیان خاطره ای از شهید سرلشکر سوداگر گفت: مولا امام زمان علیه السلام همراه دل دزفولی در اطلاعات عملیاتی جبهه بود، شهید سوداگر وقتی مسئول اطلاعات عملیات در جبهه بود، دنبال شناسایی راهی برای ورود به بستان بود. هر روز می رفت و بر می گشت و راهی پیدا نمی کرد، یک روز که از بررسی منطقه برگشت و خوابید در خواب دید که حضرت مولا به او فرمودند برای ورود به بستان باید از زیر پل اقدام کنید.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه افزود: اگر دزفولی ها مقاومت نمی کردند و اگر دزفول نمی ایستاد، جنگ به نفع صدام تمام می شد و خبری از خوزستان اسلامی نبود. مقاومت دزفول و برکت حکمت محمد و آل محمد(ص) و مراجع و مجتهدینی که در برخی زمان ها به چهل مجتهد در یک زمان در دزفول می‌رسید، کار را به اینجا رساند که مردم دزفول با موشک ها زندگی کردند، مردم دزفول موشک ها را خوار کردند.