نتانیاهو نسخه جدیدی برای داعش و ایران پیچید

واحدمرکزی خبر نوشت:

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با بیل کاسیدی، سناتور جمهوریخواه امریکا، متوقف کردن ایران را خواستار شد.

به گزارش مونیتورینگ خبرگزاری صدا وسیما به نقل از روزنامه صهیونیستی جروزالم پست ، نتانیاهو در گفتگو با سناتور جمهوریخواه ایالت لوئیزیانا ، از وی خواست برای جلوگیری از امضای توافق نامه هسته ای احتمالی بین ایران و گروه 5+1 وارد عمل شود.
نتانیاهو در دیدار روز سه شنبه خود با بیل کاسیدی گفت:  نباید برای از بین بردن تهدید تروریستی دولت اسلامی عراق وشام موسوم به داعش به ایران اجازه بدهیم به سلاح هسته ای دست پیدا کند و یا میلیاردها دلار برای دنبال کردن تجاوز گری به دست آورد. با داعش باید جنگید اما ایران را هم باید متوقف کرد.
وی با اشاره به گفتگوهای هسته ای بین ایران و گروه 5+1 شامل پنج عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل - امریکا ، روسیه ، چین ، انگلیس ، فرانسه - و آلمان، مدعی شد: داعش بسیار خطرناک است، اما زمانی که ایران به سلاح هسته ای دست پیدا کند ، صد بار خطرناک تر و ویرانگرتر از داعش می شود.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنین رابطه بین اسرائیل و امریکا را دارایی گرانبها برای هر دو کشور خواند و مدعی شد : همه در اسرائیل از جمله خود من به این مهم اعتقاد داریم.
نتانیاهو از سناتور امریکایی خواست برای جلوگیری از آنچه توافق بد با ایران خواند وارد عمل شود.
وی مدعی شد: این کار برای هر دو کشور ما ضرورری ، فوری و امکان پذیر است.
کاسیدی از جمله 106 نماینده کنگره امریکاست که درخواستی را مبنی بر اختصاص دو میلیون دلار کمک به همکاری اسرائیل با امریکا در بخش انرژی به کمیته مناسبت های کنگره امریکا ارائه کردند.

4949

کد N837053