منادی در تذکر شفاهی اعلام کرد؛

نامه نمایندگان شمال غرب به لاریجانی درباره بازی تراکتورسازی و نفت

سیاسی

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: نمایندگان شمال غرب کشور به ویژه آذربایجان شرقی، در نامه‌ای به رئیس مجلس خواستار شفاف سازی و رفع ابهامات مربوط به بازی تراکتورسازی تبریز با نفت تهران شده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا منادی سفیدان در جلسه علنی امروز مجلس و در تذکری شفاهی، از ارسال نامه نمایندگان شمال غرب کشور به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی درباره تعیین تکلیف و شفاف سازی اتفاقات بازی تراکتورسازی و نفت خبر داد و گفت: با توجه به مسائل پیش آمده در این مسابقه و ابهامات آن که منتهی به جلوگیری از قهرمانی یکی از دو تیم مذکور به ویژه تیم تراکتورسازی که شرایط بهتری نسبت به سایر تیم‌ها داشت، درخواست داریم که علل عدم رعایت شئونات ورزشی و نقض قوانین و مقررات از جمله در انتخاب داور بی‌طرف مورد رسیدگی و بررسی قرار گیرد.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس ادامه داد: قطعا چنانچه نظر مجلس در تائید این گزارش باشد، موضوع به قوه قضائیه ارجاع شده تا خارج از نوبت بررسی شود. از طرف دیگر مواردی همچون علت انتخاب داوری که در همین فصل در مسابقات تیم تراکتورسازی تصمیمات علیه این تیم گرفته، علت اخطارهای مداوم و اخراج تیموریان به عنوان یکی از بازیکنان اصلی تراکتورسازی و همچنین نگرفتن پنالتی مسلم به نفع تراکتورسازی، علت کار نکردن اسکوربرد ورزشگاه درباره مسابقه همزمان، علت اطلاع رسانی ناصحیح و علت قطع شدن ارتباط تلفنی و اینترنتی باید در اولویت بررسی قرار گیرد.

وی ادامه داد: با توجه به اتفاقات صورت گرفته ما از رئیس مجلس می‌خواهیم که با استناد به ماده 236 آئین نامه داخلی مجلس این موضوع را به کمیسیون مربوطه ارجاع داده و اقدامات قانونی صورت گیرد.

عضو هیات رئیسه مجلس ادامه داد: در شرایط کنونی در حوزه انتخابیه تبریز، تولیدکنندگان محصولات فرش، فرهنگیان و کارکنان نیروگاه تبریز با مشکلات بسیاری روبرو هستند که مسئولان باید در جهت رفع این مشکلات تلاش کنند.