سید حسن نصرالله: مرحله جدیدی علیه تکفیری‌ها آغاز خواهیم کرد

سيدحسن نصرالله

دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنانی با بیان اینکه امکان اعلام بسیج عمومی وجود دارد، تاکید کرد: ما در هر جایی و با چشم‌های باز خواهیم جنگید و کسی که از گزینه‌های ما راضی نیست هرچه در توانش است، انجام دهد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از سایت اینترنتی النشره، سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان روز جمعه در سخنانی به مناسبت روز جانباز عنوان داشت: خطری که امروز ما را تهدید می‌کند خطر موجودیت و مشابه سال 1982 است.

نصرالله با اشاره به امکان اعلام بسیج عمومی علیه تکفیری‌ها و تروریست‌ها از مرحله جدیدی برای رویارویی با تروریسم سخن گفته و اعلام کرد: مرحله جدیدی آغاز خواهد شد که ناامیدی در آن جایی ندارد و در این مرحله ما از تمام قدرت و امکاناتمان برای رویارویی با تکفیری‌ها استفاده خواهیم کرد.

دبیرکل حزب‌الله لبنان تاکید کرد: ما در هر جایی می‌جنگیم و از هیچ کس نمی‌ترسیم و باید بگویم که با چشم‌های باز مبارزه خواهیم کرد و کسانی که از گزینه‌های ما ناراضی هستند هر آنچه در توانشان است، انجام دهند.

نصرالله گفت: به توهین‌ها به دستاوردهایمان در جنگ‌ها و اقدام برخی در انکار این موفقیت‌ها اهمیتی نمی‌دهیم و باید بگویم حتی اگر همه شهرهای ما سقوط کند باز هم اراده‌مان در هم نمی‌شکند و باید روحیه‌مان را بالا نگه داریم.

وی در ادامه گفت: خداوند برای ما این جنگ را مقدر کرده کما اینکه پیش از ما نیز جنگ بدر و خیبر را بر پیامبر اسلام مقدر کرده بود و ما نیز باید به صفوف مبارزه بپیوندیم.

ادامه دارد...

کد N831733