ادعای کشف فیلمهای مستهجن از مخفیگاه بن لادن

العالم نوشت:

سرویس اطلاعات ملی آمریکا اعلام کرد، كماندوهاي عمليات ويژه علیه اسامه بن لادن يكسري تصاوير مستهجن از مخفيگاه رهبر القاعده كشف كردند.

به گزارش روز جمعه پایگاه خبری شبکه العالم به نقل از سومریه نیوز، وسايل كشف شده از مخفيگاه اسامه بن لادن رهبر القاعده در ابيت آباد پاكستان، شامل ويدیوهاي ضبط شده مستهجن، کتابهایی از لیبرال های چپگرا و دیدگاه هایی درباره راهبرد نظامی آمریکا بود.

اين مقام ها كه خواستند نامشان فاش نشود، خاطرنشان کرد که هنوز مشخص نيست كه اين ويدیوها از كدام قسمت از مخفيگاه بدست آمده است و يا اين كه چه كسی آنها را تماشا می‌كرده است.

"براین هیل" سخنگوی رییس اطلاعات آمریکا در گفت و گو با روزنامه انگلیسی دیلی میل با اشاره به حجم بالای فیلم های پورنوگرافی در مخفیگاه بن لادن سرکرده سابق القاعده در ابیت آباد پاکستان گفت: پیش از قتل بن لادن، اسناد و مدارک مهمی شامل نامه، کتاب و دیگر موارد از منزل وی کشف شد.

هیل افزود: با توجه با کتاب های کشف شده از منزل سرکرده القاعده، وی در تئوری توطئه حادثه 11 سپتامبر وسواس داشته و این مجموعه، کتاب هایی از دیدگاه های راهبردی نظامی آمریکا، سلفی گری، سحر و جادو و همچنین نامه های بن لادن به خانواده و مکاتباتش با سرکردگان بارز تشکیلات القاعده را شامل می شود.

اسامه بن لادن سرکرده تشکیلات تروریستی القاعده در دوم مه 2011 پس از کشف مخفیگاهش در منطقه ابیت آباد پاکستان، به دست کماندوهای نیروی دریایی آمریکا کشته شد.

4949

کد N831048