رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات کشور خبر داد

ستاد انتخاباتی 17 استان تشکیل شد

سیاسی

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات کشور گفت: سومین جلسه ستاد انتخابات کشور به ریاست محمدحسین مقیمی معاوم سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات امروز در وزارت کشور برگزار شد.

به گزارش خبرگزرای دانشجویان ایران(ایسنا) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، بابک دین پرست مرور مصوبات جلسه قبل ستاد انتخابات کشور و بررسی روند اجرایی آن را از موارد دستور کار در سومین جلسه ستاد برشمرد. در این جلسه پیش بینی های مربوط به امور پشتیبانی مورد نیاز برای اجرای انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری مطرح شد.

دین‌پرست با اشاره به برگزاری همایش فرمانداران سراسر کشور در آینده ای نزدیک، افزود: در این همایش آخرین راهبردها و سیاست های وزارت کشور در خصوص انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری برای فرمانداران تشریح خواهد شد. از دیگر پیش‌بینی‌های این جلسه بررسی راهبرد آموزش عوامل برگزار کننده انتخابات از جمله مدیریت های سیاسی و عوامل اجرایی شعب اخذ رای است.

وی همچنین از تشکیل ستادهای انتخاباتی متناظر با ستاد انتخاباتی کشور در 17 استان کشور تاکنون خبر داد و افزود: این روند طی روزهای آینده در همه استان های کشور دنبال می شود.

انتهای پیام

کد N829518