۰

ئیس مجلس:پیام اصلی کنگره شهدای پیشمرگان مسلمان کرد وحدت است

  • ۱۰بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: پیام کنگره شهدای پیشمرگان مسلمان کرد این است که همه ایرانیان نسبت به انقلاب احساس مسئولیت می‌کنند.

به گزارش تسنیم ، علی لاریجانی، که امروز برای شرکت در کنگره شهدای پیشمرگان مسلمان کرد به سنندج سفر کرده، در فرودگاه این شهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این سفر وضعیت اجرایی کشور و مسائل توسعه‌ای استان کردستان در زمینه‌های مختلف در شورای اداری استان مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد.
وی با اشاره به شرکت خود در کنگره شهدای کرد مسلمان گفت: همه ما تاریخچه حضور پیشمرگان کرد را در انقلاب اسلامی می‌دانیم.پیشمرگان کرد باعث ثبات و اهمیت در منطقه شدند و در کنار برادران بسیجی، سپاهی و ارتشی از انقلاب اسلامی در مقابل جریانهای ضد انقلاب دفاع کردند.
لاریجانی این کنگره را نمادی از وحدت اقوام دانست که تمامی اقوام نسبت به سرنوشت انقلاب و ایران احساس مسئولیت می‌کنند.
به گفته وی پیام این کنگره این است که همه ایرانیان یک سرنوشت دارند و در یک کشتی نشسته‌اند و این فهم بالا در کشور باعث شده ایران اسلامی امن‌ترین کشور باشد. این در حالی است که در اطراف ایران ناامنی‌های زیادی وجود دارد.
رئیس مجلس شورای اسلامی یادآور شد: پیام اصلی کنگره شهدای پیشمرگان مسلمان کرد وحدت است، پیامی که با خون شهیدان امضا شده است.

2929

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.