به دلیل وحشت از واکنش یمنی ها:

قیمت سلاح در بازار سیاه عربستان افزایش یافت

سیاسی

بررسی های انجام شده نشان می دهد که از زمان آغاز تجاوز نظامی عربستان به یمن، قیمت سلاح در بازار سیاه این کشور افزایش یافته است.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری مهر، وب سایت الوعی نیوز نوشت: اخبار رسیده از عربستان سعودی حاکی است که قیمت سلاح در بازار سیاه این کشور طی دو ماه اخیر افزایش یافته و چندین برابر شده است.
در همین راستا یک جوان عربستانی از منطقه القصیم که به دلایل امنیتی خواست نامش فاش نشود، در گفتگویی کوتاه با خبرنگار الوعی گفت: حدود شش ماه پیش یک عدد کلت به قیمت 4 هزار دلار خریداری کرده بودم اما سه شنبه گذشته که برای خرید یک عدد کلت دیگر به بازار مراجعه کردم، قیمت آن حدود 7 هزار دلار شده بود.
وی در ادامه افزود: دقیقا علت این افزایش قیمت را نمی دانم اما فکر می کنم به تغییر و تحولات سیاسی عربستان طی دو ماه اخیر مربوط می شود. شاید هم «عاصفة الحزم» و احتمال حمله جنگجویان مسلح حوثی به سرزمین عربستان هم در بالا رفتن قیمت سلاح در عربستان تأثیر گذار باشد اما در هر صورت به نظر من قیمت هر چقدر هم که افزایش یابد، داشتن سلاح برای هر خانواده عربستانی واجب و لازم است زیرا هیچ چیز قابل پیش بینی نیست.