حجت الاسلام صفایی:

تحریم ها نمی تواند جلوی پیشرفت ایران را بگیرد

سیاسی

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: تحریم ها نمی‌تواند جلوی پیشرفت ایران را بگیرد

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام صفایی، رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا (حفظ الله تعالی) با حضور در جمع کارکنان پایور و وظیفه مرکز آموزش 05 نیروی زمینی گفت: تمام تلاش دشمن این است که ما را از پیشرفت در صنعت هسته ای باز دارد. البته همه دریافته اند که تحریم ها نمی تواند جلوی پیشرفت ایران در زمینه هسته ای و دیگر زمینه ها را بگیرد.

حجت الاسلام صفایی با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" گفت : مقام معظم رهبری برای هرسال جدید شعاری را در نظر می گیرند تا همه در مسیری که رهبری معظم انقلاب معین می کنند قدم بردارند امسال نیز به سال "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" نامگذاری شد.

وی افزود: در سال 1394 ما با سه موضوع مهم روبرو هستیم: نخست مسئله هسته ای که تمام تلاش دشمنان در این زمینه این است که ما را از پیشرفت در صنعت هسته ای باز دارند، البته همه دریافته اند که تحریم ها نمی تواند جلوی پیشرفت ایران در زمینه هسته ای و دیگر زمینه ها را بگیرد.
حجت الاسلام صفایی موضوع دوم را مسئله انتخابات مجلس و خبرگان دانست و گفت: این انتخابات که امسال برگزار می شود بهترین فرصت برای اثبات صلابت حکومت و دفع توطئه های دشمنان است که درصدد ایجاد فتنه می باشند.

او افزود: موضوع سوم هم اوضاع وخیمی است که در منطقه وجود دارد. گروهک ها و برخی دولت های به ظاهر اسلامی نقاب دروغین را از چهره برداشته و چهره واقعی اشان را به نمایش گذاشته اند.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در پایان ضمن تقدیر از زحمات مسئولین مرکزآموزش 05 از وجود شور و نشاط در میان سربازان ابراز خوشحالی کرده و به آنان توصیه کرد در تمامی طول خدمت خود گوش به فرمان سلسله مراتب و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باشند