در محکومیت حملات اخیر عربستان به یمن

جهادگران بسیجی مقابل سفارت عربستان تجمع کردند

سیاسی

بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) تعدادی از بسیجیان جهادگر در محکومیت حملات اخیر رژیم آل سعود به مردم مظلوم و بی‌دفاع یمن در مقابل سفارت عربستان در تهران تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خارجی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این تجمع معترضان با در دست داشتن پلاکاردهایی از جمله «من یمنی‌ام»، «از غزه تا یمن، کودک‌کشی را متوقف کنید»، «مرگ بر سه قاتل کودکان، آل سعود،‌ اسراییل، آمریکای بی‌وجدان» خواستار توقف حملات عربستان به یمن شدند.

هم‌چنین معترضان با سردادن شعارهایی «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل»، «الموت آل سعود»، «رژیم آدم کش آل سعود،‌ ظلم و جنایتش شده چون یهود»، «آل سعود شرمت باد، آمریکا ننگت باد»، «سعودی جنایت می‌کند، آمریکا حمایت می‌کند»، « سرزده از خاک یمن سپیده، نابودی آل سعود رسیده» ،«وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد، ارتش عالم نتواند که جوابم دهد» خواستار توقف بی‌چون و چرای حملات عربستان در یمن شدند.

به گزارش ایسنا،‌ در پایان این تجمع بیانیه‌ای از سوی یکی از بسیجیان قرائت شد و طی آن گروه‌های جهادی و سازندگی بسیجی با اعلام حمایت از یمن و اعتراض نسبت به دخالت‌های عربستان در یمن، آمادگی خود برای مشارکت در بازسازی یمن را اعلام کردند.

انتهای پیام

کد N822244