اظهار نظر ترکان درباره 170 نماینده ای که رحیمی ادعا کرده به آنها پول داده است

اکبر ترکان

ایسنا نوشت:

 اکبر ترکان در حاشیه نشستی برای بررسی حذف صفر از واحد پول در جمع خبرنگاران با ابراز بی‌اطلاعی از صحت ادعای دریافت پول از سوی 170 نماینده مجلس اظهار کرد: تردیدی ندارم در این‌که کسانی که به نمایندگان یا کاندیداهای ورود به شورای شهر، مجلس یا هر جای دیگری که پول می‌دهند بعدا سراغ نمایندگان می‌آیند و انتظار دارند که نمایندگان جبران کنند.

وی تصریح کرد: نمی‌دانم که نمایندگانی که در حال حاضر مطرح شده‌اند پول گرفته‌اند یا نه. چون برخی از همین نمایندگان خواستار پیگیری موضوع شده‌اند، اما فردی اظهار کرده است که من به این نمایندگان پول داده‌ام و میزان صحت این ادعا باید مورد پیگیری قرار گیرد.

مشاور رییس جمهور با تاکید بر این‌که نمی‌توانم حرف وزیر کشور یا نوبخت را ترجمه کنم، افزود: من مسوول حرف خودم هستم و به نظرم راه‌حل این مشکل این است که هر نماینده‌ای اظهار کند که از کجا پول گرفته و کجا خرج کرده است.

ترکان تصریح کرد: برخی خرج‌ها نیز در این زمینه مشکل دارد اگر برخی خرج‌ها از نوع چلو و کباب باشد خرج نابه‌جاست و به نظر من از بالاترین تا پایین‌ترین لایه‌ها نمایندگان و کاندیداها باید این اظهارنامه را در مورد محل دریافت و خرج پول ارائه دهند.

29213

 

کد N817732