باهنر:

فتنه و انحراف خطوط قرمز ائتلاف اصولگرایی است

سیاسی

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین، فتنه و انحراف را دو خط قرمز اصلی ائتلاف اصولگرایان برای انتخابات آینده دانست.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین، فتنه و انحراف را دو خط قرمز اصلی ائتلاف اصولگرایان برای انتخابات آینده دانست.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمدرضا باهنر در یک نشست خبری که در محل جامعه مهندسین برگزار شد، اظهار کرد: ما در انتخابات در ائتلاف‌هایمان دو خط قرمز داریم؛ فتنه و انحراف و مراقبت می‌کنیم که این دو جریان وارد ائتلاف نشوند و در آن نفوذ نکنند اما مابقی قابل مذاکره هستند.

وی در پاسخ به سوالی درباره وحدت اصول‌گرایان در انتخابات آتی و احتمال ائتلاف اصول‌گرایان با جریان منصوب به احمدی نژاد، تصریح کرد: حرف کلی ما و سیاست راهبردی ما این است که وحدت اصول‌گرایان را به حداکثر برسانیم، هدف ما هم وحدت صددرصدی اصول‌گرایان است. البته این یک وحدت فلسفی و ایدئولوژیک نیست بلکه یک ائتلاف برای رسیدن به هدف مشترک است و این احتمال هم ضعیف است که به صددرصد هدفمان برسیم اما تلاش می‌کنیم به آن نقطه نزدیک شویم.

باهنر ادامه داد: درباره آقای احمدی نژاد باید گفت گروه‌هایی که با ایشان همراه بودند یک شخصیت حقوقی واحد ندارند، کسانی بودند که زمان دولت آقای احمدی نژاد با ایشان اختلاف پیدا کردند ولی تا پایان کار با ایشان کار کردند اما اکنون با ایشان ارتباط ندارند. برخی هم به شرط اصلاح برخی مواضع با آقای احمدی نژاد ارتباط دارند و برخی هم با پذیرش همین مواضع ارتباطشان را حفظ کرده‌اند.

ادامه دارد...

کد N810381