در اقدامی نمایشی صورت می گیرد

شرکت رژیم صهیونیستی در کنفرانس عدم تکثیر سلاح هسته ای

سیاسی

رژیم صهیونیستی با هدف آغاز مذاکرات صلح با کشورهای عربی برای اولین بار در 20 سال گذشته در اقدامی تبلیغاتی در کنفرانس عدم تکثیر سلاح هسته ای در سازمان ملل شرکت می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، یک مقام ارشد رژیم اسرائیل از شرکت این رژیم به عنوان عضو ناظر در کنفرانس عدم تکثیر سلاح های اتمی در سازمان ملل خبر داد.

بنا بر این گزارش، این اولین بار در 20 سال گذشته است که رژیم اسرائیل در این نشست شرکت می کند.

در حالیکه این رژیم تنها دارنده سلاح هسته ای در منطقه است ، این مقام صهیونیست که نامش فاش نشده است در اظهاراتی نمایشی و تبلیغاتی گفت: ما فکر می کینم که وقت آن است که تمامی کشورهای میانه رو منطقه دور هم بنشینند و درباره مشکلاتی که همه با آن در منطقه مواجه هستند به گفتگو بپردازند.

وی در ادعایی کاملا تبلیغاتی شرکت رژیم صهیونیستی به عنوان ناظر در کنفرانس روز دوشنبه را نشان دهنده حسن نیت این رژیم برای حل مشکلات منطقه خواند.

این ادعا در حالی صورت می گیرد که رژیم صهیونیستی در پشت پرده اکثر مشکلات منطقه از جمله ایجاد پدیده تروریستی داعش قرار دارد.

در این گزارش آمده است رژیم صهیونیستی که از پیوستن به NPT طفره رفته شرکت در کنفرانس مذکور را با هدف آغاز مذاکرات صلح با اعراب انجام می دهد.