فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه خبر داد

رصد لحظه به لحظه تحرکات دشمن در خلیج فارس توسط نیروی دریایی سپاه

سپاه پاسداران,خليج فارس,سپاه,نيروي دريايي سپاه

فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه تاکید کرد که تمامی تحرکاتی که در خلیج فارس صورت می‌گیرد از چشمان تیزبین پاسداران نیروی دریایی سپاه پنهان نمانده و تحت رصد کامل و لحظه به لحظه نیروی دریایی سپاه پاسداران است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سردار سرتیپ دوم پاسدار علی رزمجو گفت: فلسفه تشکیل سپاه حفاظت و حراست از انقلاب اسلامی، سنگرهای اصلی نظام اسلامی و دستاوردهای آن است و پاسداران در راه انجام این وظیفه خطیر با ایثار و از جان‌ گذشتگی از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی پاسداری می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: تلاش‌ها و مجاهدت‌های خستگی‌ناپذیر پاسداران همیشه مورد توجه حضرت امام (ره) و بعد از آن خلف صالح ایشان، مقام معظم رهبری بوده و بالاترین مدال زرین پاسداران اظهار رضایت ولی امر مسلمین است که بر گردن خویش آویزان کرده و بر قلب‌های خویش حکاکی کرده‌اند.

رزمجو با بررسی شرایط خاص خلیج فارس و تأمین امنیت این آبراهه مهم و استراتژیک توسط نیروی دریایی سپاه، بیان کرد: در حال حاضر نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشرافیت کامل اطلاعاتی بر تحرکات و جزئیات در خلیج فارس دارد و با آمادگی کامل در حال حراست و دفاع از مرزهای آبی جمهوری اسلامی ایران است و تمامی تحرکاتی که در خلیج فارس صورت می‌گیرد از چشمان تیزبین پاسداران نیروی دریایی سپاه پنهان نمانده و تحت رصد کامل و لحظه به لحظه نیروی دریایی سپاه پاسداران است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به سابقه درخشان و انجام موفقیت‌آمیز مأموریت‌های محوله به منطقه دوم ندسا، یادآور شد: منطقه دوم دریای سپاه مقتدرانه و با افتخار در حال انجام مأموریت‌های محوله است و اقتدار خود را بارها در گشت‌های دریایی و مأموریت‌ها به اثبات رسانده است.

رزمجو در پایان با اشاره به قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران با استفاده از مدرن‌ترین تجهیزات فنی و در پرتو ایمان و اخلاص رزمندگان اسلام، افزود: منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران دارای پیشرفته‌ترین سلاح‌های دفاعی و تجهیزات فنی و در رأس آن نیروی انسانی مخلص و فداکار است و پاسداران این منطقه مثل همیشه آماده جانفشانی در راه آرمان‌های انقلاب اسلامی تحت فرمان فرمانده معظم کل قوا هستند.

انتهای پیام

کد N801347