در جلسه کمیسیون تحقیق مجلس خبرگان رهبری صورت گرفت؛

ریاست یزدی بر کمیسیون تحقیق خبرگان

مجلس خبرگان

جلسه کمیسیون تحقیق مجلس خبرگان رهبری (موضوع اصل یکصدویازدهم قانون اساسی) برگزار و آیت الله محمد یزدی به عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اولین جلسه کمیسیون تحقیق مجلس خبرگان رهبری (موضوع اصل یکصدویازدهم قانون اساسی)، بعد از هفدهمین اجلاس رسمی این مجلس که در اسفندماه گذشته برگزار شده بود، امروز (پنجشنبه سوم اردیبهشت) با حضور اعضاء در محل دبیرخانه مجلس خبرگان برگزار شد.

در این جلسه، ضمن بحث و تبادل نظر اعضاء پیرامون مسائل روز، انتخابات داخلی کمیسیون تحقیق جهت تعیین هیئت رئیسه این کمیسیون انجام پذیرفت که بر این اساس، پس از رأی گیری، آیت الله محمد یزدی، رئیس مجلس خبرگان رهبری به عنوان رئیس کمیسیون تحقیق، آیت الله هاشمی شاهرودی و آیت الله دری نجف آبادی به ترتیب به عنوان نواب اول و دوم رئیس، حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی و آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری به عنوان منشی و آیت الله محسن مجتهد شبستری به عنوان مخبر این کمیسیون انتخاب شدند.

کمیسیون تحقیق مجلس خبرگان رهبری، 11 عضو اصلی و 5 عضو علی البدل دارد و پیش از این، مرحوم آیت الله مهدوی کنی ریاست این کمیسیون را بر عهده داشت.

انتهای پیام

کد N799659