۰

خجسته: فرهنگیان اعتقادی به نظام رتبه‌بندی ندارند

  • ۶بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

نماینده مردم همدان در مجلس با اشاره به تجمعات فرهنگیان خواستار رسیدگی هر چه سریعتر دولت و مجلس به رفع مشکل این قشر شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، امیر خجسته در تذکر شفاهی خود عنوان کرد: امروز فرهنگیان یکی از موضوعات مهم کشور هستند، خوشبختانه این حس به مجلس منتقل شده و نمایندگان در نطق‌ها و تذکرات خود از این مساله صحبت می‌کنند، دولت و صداوسیما و وزارتخانه مربوطه نیز در این مورد بحث می‌کند اما تا به حال اتفاقی نیفتاده است.

وی ادامه داد: بحث نظام هماهنگ را مطرح می‌کنند که در واقع این نظام هماهنگ نظام ناهماهنگ است و فرهنگیان مورد توجه نیستند، به علاوه بحث نظام رتبه‌بندی معلمان را مطرح می‌کنند که فرهنگیان اعتقادی به این مساله ندارند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: افزایش 160 تا 600 هزار تومانی حقوق معلمان عادلانه نیست این در حالی است که بعضی از ادارات در سال دو تا سه بار افزایش حقوق دارند و یا کمک‌های جنبی دریافت می‌کنند.

خجسته تاکید کرد: تجمع فرهنگیان در جلوی مجلس و وزارتخانه دلیل بر این نیست که آنها معترض به نظامند، آنها به نظام و ولایت عشق می‌ورزند و اعتراض آنها به تفاوت تبعیض است، معلمان می‌گویند ما فقیر نیستیم بلکه از فقر و تبعیض رنج می‌بریم.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی خواستار این شد که دولت و مجلس هر چه سریعتر و قبل از هفته معلم به موضوع فرهنگیان توجه ویژه داشته باشند و به حرف اکتفا نکنند بلکه در عمل توجه خود را نشان دهند.

وی در پایان به گرانی نان و حذف یارانه نیز انتقاد کرد و گفت: امید مردم به نان است، دولت با حذف یارانه نان قیمت آن را گران نکند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.