آزادی 11 مددجو با تلاش مددکاران در فروردین ۹۴

زندان

مدیر ندامتگاه قزلحصار با بیان اینکه 11 مددجو در فروردین ماه 94 با تلاش مددکاران آزاد شده‌اند، گفت: بکارگیری و استفاده از توانمندی‌های مددکاران متخصص با حفظ کرامت انسانی و رعایت منشور اسلامی در جهت رفع مشکلات مددجویان و خانواده‌های آنان برای ما یک اصل است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حسینی با اشاره به این که مددکاران در زندان‌ها در راستای پیشبرد و تحقق اهداف سازمان مبنی کاهش جمعیت کیفری نقش محوری دارند، گفت: بکارگیری و استفاده از توانمندی‌های مددکاران متخصص با حفظ کرامت انسانی و رعایت منشور اسلامی در جهت رفع مشکلات مددجویان و خانواده های آنان برای ما یک اصل است.

وی گفت: مددکاران ضمن بهنجار کردن رفتار مددجویان می‌توانند با برنامه‌ریزی‌های صحیح و مؤثر آنان را با ارزش‌های سالم اجتماعی سازش دهند.

حسینی، مددکاران را الگو و ابزاری مناسب در ارتقاء سطح سلامت روحی مددجویان معرفی و تصریح کرد: مددکاران ضمن حل مشکلات قضایی و بعضا خانوادگی مددجویان، سلامتی روانی واجتماعی آنان را تأمین می‌کنند.

وی ضمن تاکید به مددکاران در خصوص ارائه خدمات بهینه با حضور مستمر در جمع مددجویان خواستار پیشرفت و رشد فکری، عاطفی، روانی و تعلیم و تربیت و همچنین سازگاری اجتماعی، همکاری، معاضدت همفکری و هم اندیشی آنان شده تا از این طریق آن‌ها را به اهداف سازنده فردی و اجتماعی هدایت کند.

انتهای پیام

کد N797394