سرتیپ حیدری:

اقتدار ما در گفت‌وگو با 1+5 به یُمن ولایت و همراهی مردم بوده است

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش، اقتدار و صلابت امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را مرهون بصیرت و هدایت حکیمانه مقام معظم رهبری دانست.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کویر، امیر سرتیپ "کیومرث حیدری" در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان کرمان گفت: امروز ما به مرتبه‌ای از توازن دفاعی و نظامی رسیده‌ایم که توانسته‌ایم در عصر حاضر چشم طمع دشمنان قسم خورده نظام را کور کنیم.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح کشور توانستند با عزم و اقتدار خود این توازن دفاعی را به نظام جهانی نشان بدهند و در مقطعی با حضور در عرصه‌های مختلف دفاع مقدس یک‌تنه توانستند در مقابل ابرقدرت شرق و غرب ایستادگی کنند، افزود: همین نیروها در برهه‌ای دیگر با نصب‌العین قرار دادن فرامین رهبر معظم انقلاب در بعد نهضت قطعه‌سازی، روی پای خود ایستادند و دست رد به سینه بیگانگان زدند و هم شایستگی‌های خود را نشان داد.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش به مصادیق اقتدار کشور پرداخت و عنوان کرد: اقتدار ما در گفت‌وگو با 1+5 به یُمن ولایت و همراهی مردم بوده است و تنها راه برای جاودانه بودن این اقتدار، پیروی از ولایت و اقتدا به شهداست.

سرتیپ حیدری، در پایان به نقش و اهمیت جایگاه سرباز پرداخت و خاطرنشان کرد: سرباز همانند جویبار زلالی است که سرچشمه آن در همه خانه‌های کشورمان سرچشمه می‌گیرد که با روحیه انقلابی که دارند جانانه در مقابل دشمن و حفظ و صیانت از کشور ایستادگی می‌کنند.

انتهای پیام

کد N792629